Była dziewczyna Antka Królikowskiego komentuje rodzinny dramat aktora. Emocji nie powstrzymała także Kurdej-Szatan

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda we wtorek po raz pierwszy zabrała głos w sprawie strzelaniny i rodzinnej awantury. Przyznała, że ogromny stres sprawił, że trafiła do szpitala. W trudnych chwilach wspierają ja znajomi z show-biznesu. Wśród nich jest była dziewczyna Antka. Co napisała?

Od minionego weekendu nie milkną echa afery w rodzinie Joanny Opozdy. W sobotę doszło do rodzinnej awantury, w której udział brali rodzice aktorki, jej babcia, siostra, a także Antek Królikowski. Zwaśnieni rodzice nie mogą dojść do porozumienia, a teściowa Antka próbowała dostać się do domu i zabrać pozostawione tam osobiste rzeczy. Obecnie przebywa w tym miejscu ojciec gwiazdy ze swoją nową partnerką. Na miejscu w Busku-Zdroju podczas całej afery padły także strzały. Po broń sięgnął ojciec Asi, a kula przebiła ścianę, za którą znajdowała się między innymi jedna z jego córek.

Wszystko w sieci dokładnie zrelacjonował Antek. Jego teść również nie pozostał obojętny na to całe medialne zamieszanie. Najpierw wysłał do naszej redakcji oficjalne oświadczenie, a później udzielił też wywiadu w tabloidzie. Tam opowiedział, jak całe zajście wyglądało z jego perspektywy.

Gwiazdy komentują awanturę w rodzinie Joanny Opozdy

Od kilku dni Antek i Joasia goszczą na okładkach kolorowych magazynów i są bohaterami portali plotkarskich. Ciężarna gwiazda nie komentowała na bieżąco tego, co się stało, lecz wczorajszego popołudnia postanowiła opisać, jak się czuje. Ze względu na ogromny stres, jaki przeżywa po raz już kolejny od początku ciąży, trafiła do szpitala. Przyznała, że obawia się o dziecko, ponieważ ona sama nie jest w najlepszym stanie. Ma problemy ze snem i jedzeniem. Pojawiły się także wymioty. O wszystkim napisała na Instagramie.

Mam dość. Jestem na skraju wytrzymałości. Wiecie, że nie lubię opowiadać o swoich prywatnych sprawach, ale czuję, że już nie mam wyjścia. Mój ojciec od wielu miesięcy rozmawia z mediami, więc moje dalsze milczenie zwyczajnie nie ma sensu. Wypowiedział się już chyba każdy poza mną – zaczęła sój bardzo obszerny wpis.

Na jej koncie pojawiło się także zdjęcie, na którym widzimy jak zasmucona tuli do siebie ukochanego psa. Natychmiast pojawiło się tam mnóstwo komentarzy. Wsparcie aktorce okazali fani, ale też gwiazdy show-biznesu.

Już dosyć… – napisała.

Post masowo zaczęły komentować zaprzyjaźnione z Joanną gwiazdy. W swoich słowach próbowały one dodać jej otuchy. Kilka ciepłych słów napisała także była dziewczyna Antka – Kasia Sawczuk.

 • Trzymam kciuki za spokój! Zdrowia! – Maffashion.
 • Asieńko!!!!!!!!!! Najważniejsi jesteście Wy!!!! Wysyłam Ci dużo dużo siły przytulcie się mocno i skupcie wyłącznie na cudzie, który w jest w Tobie, na Was i na tym co przed Wami, a przed Wami najpiękniejsze wspólne dni! – Basia Kurdej-Szatan.
 • Zdrowia dla Was – Marina.
 • Trzymaj się Opo – Patryk Pniewski.
 • Trzymajcie się!!! Zdrowia – skomentowała Kasia Sawczuk.

Trzeba przyznać, że cała sytuacja jest wyjątkowo stresująca dla ciężarnej gwiazdy. Widać jednak, że ma ona duże wsparcie wśród przyjaciół z branży.


Joanna Opozda trafiła do szpitala - oświadczenie

Joanna Opozda trafiła do szpitala - oświadczenie

Joanna Opozda trafiła do szpitala - oświadczenie

Joanna Opozda trafiła do szpitala - oświadczenie

Joanna Opozda trafiła do szpitala - oświadczenie

Joanna Opozda trafiła do szpitala - oświadczenie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem, po co matka, siostra, brat wciągają ich w taką sytuację. Czy normalna matka dodaje stresu córce w zaawansowanej ciąży? Czy Królikowski nie powinien wspierać żonę, zamiast mieszać się w takie awantury? Przecież teściową miała wsparcie drugiej córki i syna. A czy nie mogła poczekać aż córka urodzi i dopiero się szarpać z mężem skoro tyle wytrzymała. Poza tym jeśli jest współwłaścicielem to jest od tego prawo. Więc zaczym zaczniecie współczuć,, pokrzywdzonym,, pomyśleć trzeba rozsądnie. Jedni drugich warte. Natomiast najbardziej podoba mi się podsumowanie sytuacji matki Krolikowskiej

  • Gość pisze:

   A co to za ojciec, ktory strzelanine urzadza zamiast odpuscic, choviaz az corka urodzi.
   To potwor nie ojciec.

 • Gość pisze:

  Jakoś po państwowym pogrzebie Pawła z czołówka pisowskie go rządu, i zaszczyconej tym faktem rodziny, nie sądzę żeby trzeba im współczuć. Raczej są w tej samej bajce.

 • Gość pisze:

  A ta Kurdej – Szatan we wszystkich sprawach koniecznie musi się wypowiafać?

 • Gość pisze:

  OOOOOOOOOOO Kurdej-Szatan się wypowiedziała i to bez słowa k..rwa.Polska elyta tak,tak elyta

 • Gość pisze:

  Czemu nie piszecie co powiedziała babcia Opozda – działaczka PiS. Ale Krolikowski się wżenił – nie ma co. Tylko współczuć

 • ość pisze:

  Jezu,co za żenada…

 • Zet pisze:

  Ale wam się trafił serial. A wierszówki leci. Trafic na takie towarzystwo to super. Oni wszystko sprzedadzą publice.

 • Gość pisze:

  Taki live teraz będą jaja drama za dramą jak w ukrytej prawdzie pewnie będzie poronienie a potem wyskoczy poduszka a to dopiero początek i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×