Szukaj

Zawrzało pod zdjęciem Antka i Opozdy. Fanka wbiła bolesną szpilę. Po ripoście Asi szybko pożałowała

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda stanęła w obronie Antka Królikowskiego. Na Instagramie dodała komentarz, którym odpowiada na negatywny wpis. Co na to internauci?

Joanna Opozda i Antek Królikowski spotykają się od niedawna. Aktorzy zaliczyli już debiut na salonach, a także gościli na Festiwalu Piosenki Polskiej i Czeskiej w Kudowie-Zdroju, który od tego roku nosi imię Pawła Królikowskiego. Gdy wydarzenie dobiegło końca, spakowali walizki i polecieli na zasłużony urlop.

Joanna i Antek pokazują nie tylko piękne widoki, ale także wspólne, romantyczne fotografie. Do takich należą te, które wrzucili niedawno. Widać rozanieloną aktorkę, wtuloną w Królikowskiego. Pozują z uśmiechami na twarzach. Co do tego, że łączy ich silna więź, raczej nie można mieć cienia wątpliwości.

Joanna Opozda odpowiada na krytykę internautów. Jak komentuje zdjęcie?

Chociaż spora grupa internautów nie może ukryć zachwytu i komplementuje wpis, nie wszystkim się podoba. Zdarzają się tacy, którzy nie szczędzą negatywnych uwag pod adresem Antka i jego nowego związku. Tak jak jedna z obserwujących profil Asi na Instagramie, która napisała:

Ten Antek to tak skacze z kwiatka na kwiatek co te kobity w nim widzą.

Joanna postanowiła zareagować. W krótkim czasie wymyśliła celną ripostę:

Nie mierz ludzi swoją miarą.

View this post on Instagram

#happiness ❤️🦋

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda) on

Chociaż odpowiedź aktorki jest jak najbardziej słuszna, nie wyciszyła dyskusji. Część internautów poparło jednak Opozdę, pisząc, by hejterzy dali im spokój.

Antek Królikowski: związki. Z kim się spotykał?

Pierwszy związek Królikowskiego, o którym rozpisywała się kolorowa prasa, to ten z Laurą Breszką. Po rozstaniu Antek spotykał się z Samuelą Górską. Później związał się z uczestniczką The Voice of Poland, Katarzyną Sawczuk, także i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Wówczas umawiał się z Julią Wieniawą, z którą poznał się na planie serialu Na Wspólnej. On grał tam nauczyciela fizyki, ona jego uczennicę. Kolejną wybranką Królikowskiego była Katarzyna Dąbrowska. Kasia zamiast kariery aktorskiej wybrała prawniczą. Ich relacja przetrwała półtora roku.


Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×