Szukaj

Naga Joanna Moro w ciąży na Instagramie! Tak pięknej ciążowej sesji jeszcze nie widzieliście

Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka i jest już w zaawansowanej ciąży. Właśnie mocno zaskoczyła obserwujących i opublikowała nagie zdjęcia! Zobaczcie, jak wyglądała.
Joanna Moro nago

Joanna Moro nago

Joanna Moro jest w ciąży i już wkrótce powita na świecie długo wyczekiwaną córeczkę. Aktorka ma już dwóch synów: Jeremiego i Mikołaja, których ojcem jest Mirosław Szpilewski. Gwiazda obecnie przebywa na wakacjach w Hiszpanii. Korzysta ze słońca i relaksuje się wraz z rodziną. Na swoim Instagramie opublikowała nagie zdjęcia. Jak to umotywowała?

Zobacz: Ciężarna Moro w bikini! Jej brzuszek jest już pięknie zaokrąglony!

Joanna Moro topless w ciąży

Joanna Moro już wcześniej pokazywała się w skąpych strojach kąpielowych i w bikini. Nie ma problemów z odkrywaniem swojego ciała. Ostatnio jednak mocno zaskoczyła obserwujących publikując nagie zdjęcia z wakacji. Pozuje na plaży w samych majteczkach, jedynie zakrywając biust.

Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn tez) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Piszę o tym i daje kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myślę jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy – napisała, motywując post.

Okazuje się, że aktorka jest wielbicielką natury, uważa, że powinniśmy akceptować siebie i innych w takiej postaci, w jakiej zostaliśmy stworzeni. Pisze o potrzebie akceptacji.

(…)Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy!
Ja uwielbiam żywioł wody, jego bezkompromisowość i sile. W wodzie czuje się wolna lekka, czuje się częścią tego żywiołu. . Lubię się zupełnie zjednać z tonią wody bez żadnych ograniczeń! – dokończyła.

Apel aktorki odbił się szerokim echem wśród jej obserwujących.

Zobacz: Joanna Moro nie była w stanie powstrzymać łez. Pierwszy raz zdobyła się na tak intymne wyznanie o ciąży i córce: „Myślałam, że będzie miała trudno” [WIDEO]

View this post on Instagram

Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn tez) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Pisze o tym i daje kilka zdjęć odkrywających naturę, bo myśle jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi jakimi jesteśmy . Nie sugerowali się pięknem lub wzorcem innych, tylko czerpali inspiracje do odnajdywania własnej drogi, szczęścia i piekna. Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inna estetykę, inne potrzeby – bądźmy tolerancyjni względem siebie tez. Nie wstydźmy się siebie, takimi jakim jesteśmy! Ja uwielbiam żywioł wody , jego bezkompromisowość i sile . W wodzie czuje się wolna lekka, czuje się częścią tego żywiołu. . Lubię się zupełnie zjednać z tonia wody bez żadnych ograniczeń!

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Jak na nagie zdjęcia reagują obserwujący?

Większość obserwujących przyklasnęła słowom aktorki i dodawała komplementujące Joannę Moro komentarze.

  • Pięknie Pani napisała ma Pani przepiękne ciało , i z brzuszkiem wygląda Pani bosko. Gratuluję , udała się Pani naszemu Szefowi. Życzę wszystkiego najlepszego.
  • Pięknie, rozkwitaj dalej kobietko.
  • Sexy mama, przepraszam jeśli uraziłem ale na tych zdjęciach mam takie pierwsze skojarzenie – piszą obserwujący.

A wy co myślicie na temat nagich zdjęć w ciąży?

Zobacz: Ciężarna Joanna Moro olśniewała na salonach. Brzuszek jest coraz bardziej widoczny!


Joanna Moro nago

Joanna Moro nago

Joanna Moro w sesji toples

Joanna Moro w sesji toples

Joanna Moro w sesji toples
Joanna Moro w sesji toples

Joanna Moro w sesji toples

Joanna Moro w sesji toples

Joanna Moro w sesji toples

JM 3
×