Joanna Moro pokazała sesję z dużym ciążowym brzuchem. Będzie syn czy córka? Internauci już wiedzą

Joanna Moro ciąża

Joanna Moro ciąża

Joanna Moro pokazała piękną ciążową sesję, w której główną rolę odgrywa duży, zaokrąglony brzuszek. Internauci spekulują na temat płci trzeciego dziecka aktorki – urodzi syna czy córkę?

Joanna Moro już niedługo po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda serialu Anna German, zanim trafi na salę porodową, postanowiła sobie zafundować zachwycającą sesję ciążową. Sądząc po wielkości jej brzuszka, do rozwiązania pozostało bardzo mało czasu, który aktorka wykorzystuje na przygotowania do porodu.

Zobacz: Joanna Moro po raz trzeci zostanie mamą. Zdecydowała się na imię, które może zaskoczyć

Joanna Moro – sesja w ciąży z dużym brzuszkiem

Joanna Moro i jej mąż Mirosław Szpilewski już niedługo powitają na świecie swoje trzecie dziecko. Oboje są tym faktem bardzo podekscytowani. Aktorka niemal każdą ważną chwilę związaną z jej pociechą uwiecznia na zdjęciach, które chętnie zamieszcza w serwisach społecznościowych. Ostatnio pokazała przepiękną sesję z zaokrąglonym brzuszkiem, której autorem jest Bastek Czarnek.

Zobacz: Ciężarna Moro w bikini! Jej brzuszek jest już pięknie zaokrąglony!

View this post on Instagram

Niestety komentarz jest przez Instagram blokowany , ciekawe ? W związku z tym muszę przekierować Was na swój facebook , bo tam jest normalnie post wyświetlony. Nowoczesne technologie i zabezpieczenia 😉 spróbuje zaraz napisać w inny sposób , ale szkoda , bo to było moje i od serca i w chwili uniesienia i bardzo piekna i ważna dla mnie wiadomość ;(((( Hmmmm … złośliwość rzeczy martwych !!! Tez tak mieliście ? Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło ? Co w tym poście jest niedozwolonym linkiem ???? Tym niemniej dziekuje super fotografowi @bastekczernek za namówienie mnie do pierwszej mojej sesji w ciąży !!! ???????????? Jest pięknie prawda ??? Dziekuje mojej kochanej ekipie studio @jagahupalo za stylizacje włosów @patrycjasierzputowska_makeup za cudny naturalny świetlisty Make Up @fotomoda.eu za stylizacje #instagramerror #pregnantstyle #pregnantbelly #sesjawciazy #profilaktykarakapiersi #pięknociąży #sexypregnant #sexywciazy #szczesliwakobieta #photoshootpregnant

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Joanna Moro urodzi syna czy córkę?

Moro, kiedy tylko dowiedziała się, że jest w ciąży, zamieściła na Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym, który w okolicach brzucha zasłoniła piłką. W ten sposób potwierdziła medialne spekulacje dotyczące jej szczególnego stanu. Obecnie Joanna jest już w ostatnim trymestrze ciąży i w każdej chwili może urodzić. Ulubienica widzów nie ukrywa podekscytowania tym faktem. Pod jej najnowszą sesją pojawiły się setki pochlebnych komentarzy, niektóre z internautek zasugerowały, że wybór kreacji, w jakiej zapozowała Moro nie jest przypadkowy – zwiastuje on narodziny córki:

  • Bardzo ładna stylizacja. Kolor trafiony i włos rozwichrzony super. Proszę nie naśladować tych, które koniecznie muszą pokazywać gołe brzuchy. Co to dziecko kiedyś pomyśli?
  • Hmm…. Czyżby dziewczynka w brzuszku była? Zachwycają mnie zdjęcia kobiet w ciąży.
  • Czyli u pani powiedzenie do 3 razy sztuka się sprawdza. Gratulacje małej królewny, będzie miała obstawę 2 starszych braci.
  • Będzie córcia, jak nic.

Zobacz: Ciężarna Moro pije szampana, a kilka dni wcześniej zapewniała: “Zamieniłam alkohol na herbatę”. Będzie skandal?

Ile dzieci ma Joanna Moro?

Joanna Moro wkrótce urodzi swoje trzecie dziecko. Aktorka i jej mąż mają już dwóch synów: Mikołaja i Jeremiego.


Joanna Moro w ciążowej sesji

Joanna Moro w ciążowej sesji

Joanna Moro – Flesz Fashion Night 2019

Joanna Moro – Flesz Fashion Night 2019

Joanna Moro na plaży

Joanna Moro na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×