Ciężarna Joanna Moro w bikini! Jej brzuszek jest już pięknie zaokrąglony!

Joanna Moro w bikini

Joanna Moro potwierdziła, że spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie, a wpisem rozwiała wszelkie spekulacje. Oficjalnie potwierdziła, że znowu będzie mamą. Teraz publikuje kolejne zdjęcie w bikini, widać ciążowe krągłości? Zobaczcie.

Joanna Moro i jej mąż, Mirosław Szpilewski, już niedługo zostaną rodzicami po raz trzeci. Aktorka już jakiś czas temu oficjalnie potwierdziła informację. Rodzice Mikołaja i Jeremiego nie mogą się już doczekać narodzin maleństwa.

Zobacz: Joanna Moro w bikini pokazała ciążowe krągłości w pełnej okazałości! Już nie ukrywa brzuszka! „Korzystam z uroków ciąży” [WIDEO]

Gwiazda planuje zrobić sobie teraz przerwę od pracy i w pełni poświęcić się macierzyństwu. Jest lato, więc dobry czas na odpoczynek. Cóż może być lepszego niż słońce i plaża? Tak też uważa nasz gwiazda. Opublikowała zdjęcia na swoim Instagramie, w bikini, na pięknej plaży wybrzeża litewskiego.

Słońce świeci nad nami ! Ogrzewa nasze nagie ciała promieniami ! Na wybrzeżu litewskich są wydzielone plaże dla nudystów i kobiet !!! Często odwiedzam te „babska” 😉 oprócz tego jest fajny rynek z bielizna, strojami kąpielowymi i ciuchami ( szybko się przymierza;)Nie ma porównywania się , gapienia się, pełna tolerancja do unikalności każdego, no i nie ma to jak wolność w wodzie (zachowano pisownię oryginalną) – napisała aktorka.

Zobacz: Joanna Moro kiedyś wstydziła się pokazywać swoje uszy. Dzisiaj jest przykładem dla wielu kobiet

Jedno ze zdjęć, które umieściła, bezpośrednio nawiązuje do tematyki postu, a mianowicie, plaż nudystów. Czy Joanna Moro jest na nim naga? Rozwiewamy wątpliwości! To tylko utalentowany fotograf tak ujął aktorkę, że wygląda, jakby nie miała na sobie kompletnie nic.

Zresztą, skąpe bikini, które ma na sobie gwiazda, bardzo ułatwiło tę małą prowokację. Ciężarna Joanna Moro, może pochwalić się nienaganną figurą. Widać już delikatnie zaokrąglony brzuszek, ale dla niewtajemniczonych, byłoby problemem określić stan, w którym ona się znajduje.

  • Tam jest naprawdę pięknie i co jest fajne nie ma tych potwornych parawanów, jak u nas i fajny kontakt z sąsiadem z boku, łatwiej nawiązać z kimś dialog, wszystkiego dobrego Pani Joasiu.
  • Lubię Twój słoneczny pozytywizm!
  • Pięknie tam i parawanów nie widać i jakoś ludzie mogą wypocząć bez płota.
  • No na pierwszym zdjęciu można się pomylić….pięknie.
  • Hmmm super fota, potem taki suprise, pozdrowienia dla Pani – z entuzjazmem komentowali obserwujący na Instagramie.

Joanna Moro niewątpliwie wygląda pięknie w trzeciej ciąży. Formy i figury można jej pozazdrościć. Życzymy udanego odpoczynku i żeby zawsze poczucie humoru dopisywało!

Zobacz: Pierwsze publiczne wyjście Joanny Moro w ciąży! Nowa fryzura to hit na miarę Brodki, ale my patrzymy na brzuszek! Który to miesiąc?


Joanna Moro - nago czy nie?

Joanna Moro - nago czy nie?

Joanna Moro na plaży

Joanna Moro na plaży

Joanna Moro w bikini

Joanna Moro w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×