Joanna Moro urodziła! Gwiazda pokazała prześliczne zdjęcia z córeczką

Joanna Moro urodziła

Joanna Moro urodziła

Joanna Moro urodziła córkę. Gwiazda pokazała zdjęcia z noworodkiem. Dziewczynka przyszła na świat 30 stycznia. Jak wygląda i jak ma na imię?

Joanna Moro urodziła. Aktorka, którą widzowie w Polsce i za granicą pokochali dzięki roli Anny German, została mamą. Radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Inatagrama, na którym opublikowała całą serię zdjęć ze szpitala.

Joanna Moro urodziła córkę

Gwiazda zdradziła, że jej córeczka przyszła na świat 30 stycznia rano. Dziewczynka urodziła się w jednym z warszawskich szpitali. Dumna mama nie posiada się z radości. W pierwszym wpisie po porodzie podzieliła się z internautami emocjami, jakie towarzyszą jej od kilku godzin:

Od dziś rano jest już z nami Nasza Kochana Kruszynka, Nasza Miłość i Wielka Radość!!! – napisała Moro.

Fani błyskawicznie rzucili się z gratulacjami, do których dołącza także nasza redakcja. W komentarzach można przeczytać mnóstwo serdecznych wpisów od wielbicieli gwiazdy i jej znajomych z branży.

Asieńkaaaaa, gratulacje! Witamy kruszynkę – napisała Barbara Kurdej-Szatan.

Jak ma na imię córka Joanny Moro? Tuż przed porodem gwiazda wyznała, że dziewczynka otrzyma jedno z dwóch imion – po mamie lub po babci aktorki. Na razie jednak nie wiemy, na które z nich zdecydowała się Joanna.

Moim zdaniem zwycięży tradycja i dziewczynka odziedziczy imię po jej mamie Jolancie albo babci Janinie.

Joanna Moro: dzieci i mąż

Joanna Moro wyszła za mąż w 2008 roku. Swojego męża, Mirosława Szpilewskiego, poznała, kiedy była jeszcze studentką Akademii Teatralnej. Pewnego wieczoru wybrała się ze znajomymi do Teatru Dramatycznego na „Makbeta”, a traf chciał, że także Mirek – wówczas student Politechniki Warszawskiej – postanowił obejrzeć ten sam spektakl. Kiedy towarzysząca mu mama zobaczyła Joannę, rozpoznała w niej uczennicę ze szkoły w Wilnie, w której przed laty uczyła, podeszła do niej i przedstawiła jej syna. Mężczyzna zakochał się w Moro od pierwszego spojrzenia

Ujął mnie powagą i inteligencją, a że wydał mi się też bardzo przystojny, szybko odwzajemniłam jego uczucie – wspomina, dodając, że gdy w trakcie jednej z rozmów, dowiedziała się, że Mirek uwielbia tańczyć salsę, którą także ona kocha, od razu pomyślała, że to mężczyzna stworzony dla niej – wyznała na łamach „Gali”.

Para ma ma dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego.


Joanna Moro urodziła córkę

Joanna Moro urodziła córkę

Córka Joanny Moro

Córka Joanny Moro

Córka Joanny Moro

Córka Joanny Moro

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×