Joanna Moro wkracza na kolejny level. Tym razem publicznie tapla się w BŁOCIE. Strój na miarę Playmate

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro pokazała nietypowe zdjęcia. W samym stroju kąpielowym tapla się na nich w błocie. Aż trudno uwierzyć, że się na to odważyła.

Joanna Moro urodziła się w rodzinie Polaków na Litwie. Jako młoda dziewczyna przeprowadziła się do kraju, gdzie rozpoczęła karierę aktorki. Sympatię milionów widzów zyskała dzięki roli Anny German w serialu Anna German. Tajemnica białego anioła. Aktorka dała też pokaz swoich umiejętności w produkcjach, takich jak: Barwy szczęścia, Randka w ciemno, Mniejsze zło, Majka, Blondynka, Talianka, Raz, jeszcze raz, Londyńczycy, BrzydUla, Na Wspólnej oraz podczas występów na deskach Polskiego Teatru w Wilnie.

Przed laty poślubiła Mirosława Szpilewskiego, z którym ma troje dzieci: MikołajaJeremiego i Ewę. Rodzina często wyjeżdża na zagraniczne wczasy. Bliscy ostatnio spędzili błogi czas na kanaryjskiej Teneryfie. Wycieczka do tego miejsca bardzo spodobała się Asi. Gwiazda postanowiła się podzielić z fanami kilkoma pamiątkowymi ujęciami z plaży.

Joanna Moro pokazała nowe zdjęcia. Co na nich robiła?

Joanna dodała na Instagramie kilka zdjęć, na których widać ją m.in. jak tapla się w błocie, leży w wodzie i spaceruje po wybrzeżu. Wszystkie zobaczycie poniżej. Trzeba przyznać, że szczególną uwagę przykuwa pierwsza fotografia. Asia nie tylko położyła się w błocie, ale również wysmarowała nim swoje ramiona i długie nogi.

Album podpisała w następujących słowach:

1,2 czy 3 na podniesienie nastroju? Całusy moje dzikusy.

Fani odpowiedzieli na pytanie. Oto niektóre komentarze:

  • Wszystkie ale 1 zdecydowanie.

  • Wszystkie super. Wygrywa numer 3 bo pasuje do Ciebie, ta radość z życia!

  • Zdecydowanie 1, nie tylko nastrój podnosi…

  • 1 i 2 i na podniesienie ale innego miejsca u mężczyzny.

  • Wszystkie fotki cudne.

A wy, które zdjęcie uważacie za najlepsze? Co ciekawe, fotografka Asi wcześniej podzieliła się jej innymi fotkami z błotnej sesji. Wyjaśniła też, dlaczego aktorka wysmarowała się błotem:

Wiecie, że piasek wulkaniczny jest bardzo zdrowy? Obfituje w minerały. Zawiera krzem, potas, mangan, żelazo oraz wapń, siarkę, magnez. Indianie zamieszkujący wulkaniczne tereny Ameryki Południowej od dawna zażywali kąpieli w pyle, wierząc w jego estetyczne i zdrowotne właściwości. Nakładali też na skórę błoto wulkaniczne. Ich rytuały i zabiegi zwróciły uwagę naukowców.

Po czym szczegółowo uzupełniła:

Odkryli, że składniki te pozytywnie wpływają na kondycję naszej skóry. Ujędrniają skórę, przyspieszają gojenie się ran, mają działanie peelingujące, pozostawiają skórę gładką i świetlistą.

Poprzednia sesja poniżej.


Joanna Moro tapla się w błocie

Joanna Moro tapla się w błocie

Joanna Moro tapla się w błocie

Joanna Moro tapla się w błocie

Joanna Moro tapla się w błocie

Joanna Moro tapla się w błocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×