Szukaj

Joanna Moro pokazała wyprawkę dla dziecka i zdobyła się na szczere wyznanie o trzeciej ciąży. Jak ją znosi?

Joanna Moro lada moment urodzi trzecie dziecko. Na chwilę przed porodem opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pokazała wyprawkę dla dziecka. Przy okazji zdradziła, jak znosi ciążę. Co napisała?

Joanna Moro lada moment zostanie mamą. Wiadomo, że urodzi córeczkę. Na kilka tygodni przed rozwiązaniem, urządziła baby shower, czyli przyjęcie organizowane na cześć maluszka. W sobotnie południe pokazała nowe zdjęcia, na których ubrana w różową piżamę, pokazuje część wyprawki dla maluszka.

Wśród niej nie brakuje uroczych, różowych ubranek, w których dziewczynka z pewnością będzie się prezentować znakomicie. Moro zdradziła, iż cieszy się, że ponownie zostanie mamą. Chociaż wie, że nowa rola będzie wiązać się z odpowiedzialnością, nie ukrywa, że już nie może się tego doczekać:

Ciesze się, że po raz kolejny zostanę mamą – to nowe obowiązki , odpowiedzialność, ale tez wielka radość, bo każda mała istotka, każdy nowo napotkany człowiek dużo daje i dużo się od niego uczę.

Joanna Moro szczerze o ciąży. Jak się czuje?

Joanna zdobyła się na szczere wyznanie i zdradziła, jak czuje się w ciąży. Napisała, że przyzwyczaiła się do stanu, w którym obecnie się znajduje:

Powiem Wam, ze już nawet przyzwyczaiłam się do swego ogromnego brzuszka, do tej niewygody wstawania i leżenia, sięgania … każdy stan ma swoje uroki, zawsze i we wszystkim szukam dobra i piękna … teraz na przykład bez wyrzutów sumienia więcej odpoczywam  robię porządki w szafach , szafkach i w głowie , bo przecież nigdy na to nie ma czasu !!! Znajdźcie czas dla siebie.

View this post on Instagram

Pamiętajcie, ze to my sami piszemy swój scenariusz życia albo się boimy, ????????????złościmy, nudzimy się albo piękniejemy ????????????spełniając swoje marzenia i odważnie realizując swoje cele! Najbardziej lubię poranki, kiedy mamy niczym jeszcze nieskażona czysta, dobra energię ! Wtedy najintensywniej działam???? Ciesze się , ze poraz kolejny zostanę mama ????- to nowe obowiązki , odpowiedzialność, ale tez wielka radość, bo każda mała istotka, każdy nowo napotkany człowiek dużo daje i dużo się od niego uczę. Powiem Wam , ze już nawet przyzwyczaiłam się do swego ogromnego brzuszka , do tej niewygody wstawania i leżenia, sięgania … każdy stan ma swoje uroki , zawsze i we wszystkim szukam dobra i piekna … teraz na przykład bez wyrzutów sumienia więcej odpoczywam , robię porządki w szafach , szafkach i w głowie , bo przecież nigdy na to nie ma czasu !!! Znajdźcie czas dla siebie ???? Miłego dnia ❤️ @doctornap – to te piękne ubranka, moje i dzidzi ????

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Na apel Moro, by skupić się bardziej na sobie, odpowiedziały internautki. W komentarzach pod postem pisały, że:

  • To prawda my piszemy scenariusz życia. Ja też bardzo pragnę być mama co prawda nie będę rodzona mama ale wczoraj zostałam poproszona żebym została mama chrzestna i bardzo się z tego cieszę.
  • Święte słowa kochana.
  • Ooo czyli dziewczynka. Super, spokojnego i szybkiego porodu Asiu.

Zobacz: Bordowa z zimna Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży. Fani: Czy pani jest normalna?”


Joanna Moro dziecko Joanna Moro ubranka
Joanna Moroo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×