Joanna Moro udekorowała taras na Boże Narodzenie. Udało jej się stworzyć coś niesamowitego: „Taras, jak z bajki”

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro już przygotowuje się do świąt. Pokazała, jak pięknie udało jej się udekorować taras. Zamieniła go wymarzoną bajkę. Tylko spójrzcie na te zdjęcia. 

Joanna Moro to jedna z tych gwiazd, która umiejętnie łączy karierę z życiem prywatnym i macierzyństwem. Aktorka ogromną popularność zdobyła, występując w serialu biograficznym o Annie German. Okazał się on wielkim hitem TVP i przełożył na sporą popularność gwiazdy. Chociaż od zakończenia emisji minęło już sporo czasu, to fani nadal chętnie interesują się tym, co słychać u ich ulubienicy. W życiu gwiazdy bowiem całkiem sporo się dzieje. Od kilku lat jest ona szczęśliwą żoną Mirosława Szpilewskiego, z którym wychowuje troje dzieci. Mają dwóch starszych synów: Jeremiego i Mikołaja, a także młodszą córeczkę Ewę.

Dumna mama nie ma przed obserwatorami zbyt wielu tajemnic. Ostatnio dodała zdjęcie prost z sauny. Jest na nim z niespełna dwuletnią dziewczynką i karmi ją piersią.

Joanna Moro pokazała pięknie udekorowany taras na święta

Joanna Moro jest bardzo aktywna w social mediach. Aktorka dodaje mnóstwo zdjęć i relacji, pokazując, jak spędza czas w domowym zaciszu. Wolne chwile upływają jej w otoczeniu dzieci. Z pociechami ma pełne ręce roboty i często w jej domu panuje niezły rozgardiasz. Aktorka wcale się tym nie przejmuje i nie ma zamiaru idealizować codzienności. Zdarza jej się wrzucać do sieci zdjęcia, które mocno odbiegają od instagramowego kanonu piękna. Nie wstydzi się brudnych naczyń, czy porozrzucanych po mieszkaniu zabawek.

Podobnie jak większość Polaków aktorka wpadła już w gorączkę świątecznych przygotowań. Wszystko zaczęła od tarasu. Jest on całkiem sporych rozmiarów, dlatego mogła nieźle zaszaleć Ustawiła na nim kilka żywych choinek, wieniec z igliwia, podświetlanego renifera, kolejnego wykonanego ze świerkowych gałązek, a także klimatyczne lampiony.

Jest udało się !!! Taras jak z bajki , taki o jakim marzyłam – napisała.

Świąteczne dekoracje, które stworzyła Joanna przypadły jej obserwatorom do gustu. Nie ukrywali w komentarzach swojego zachwytu. Nie można się im dziwić, ponieważ to, co udało się stworzyć, wygląda naprawdę rewelacyjnie. A Wy już przystroiliście domy na święta?


Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro

Komentarze

 • Marysia pisze:

  Beznadzieja jak i ona, szału nie ma, wszystko robi żeby zaistnieć wypalona biedna kobieta,

 • Mika pisze:

  Myślałam, że będzie na tym tarasie pozować nago, jak zawsze. Dekoracja słaba i ona wynajęła do tego firmę? Za wszelką cenę chce istnieć. Zenujace hest to co ona robi.

 • Gość pisze:

  Nic specjalnego A zachowuje się jakby zajęło jej to wieki.Zenujaca osoba

  • Gość pisze:

   Napisane, że zrobiła to firma (zielono mi coś tam coś tam) zatem nie tylko się nie narobila, ALE i zapewne za to nie zapłaciła- reklama, taki deal. I to jest dopiero żenada.

 • Gość pisze:

  Teraz nic tylko wywalić cyca i,, nakarmić malutka córeczkę,, pod choinką jeszcze nie było

  • Gość Galaxy pisze:

   Beznadziejna Baba…Aż dziwne.ze ubrana..Na szczęście nikt jej nie lubi..Dekoracja głowy nie urywa..Zato Jej urwało ROZUM

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×