Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

Zdjęcie (1) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[1/13] Joanna Moro w trzeciej ciąży

Zdjęcie (2) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[2/13] Joanna Moro - Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Zdjęcie (3) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[3/13] Joanna Moro - Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Zdjęcie (4) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[4/13] Joanna Moro - Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Zdjęcie (5) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[5/13] Joanna Moro

Zdjęcie (6) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[6/13] Joanna Moro - Instagram

Zdjęcie (7) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[7/13] Joanna Moro pozuje w ciążowej żółtej mini, czy faktycznie spodziewa się trzeciego dziecka?

Zdjęcie (8) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[8/13] Joanna Moro pozuje w ciążowej żółtej mini, czy faktycznie spodziewa się trzeciego dziecka?

Zdjęcie (9) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[9/13] Joanna Moro na plaży w Sopocie

Zdjęcie (10) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[10/13] scena z: Joanna Moro, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Zdjęcie (11) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[11/13] Joanna Moro w bikini na Mazurach (2018)

Zdjęcie (12) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[12/13] Joanna Moro w bikini na Mazurach (2018)

Zdjęcie (13) Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

[13/13] Joanna Moro usunęła pieprzyki z twarzy

Komentarze

×