Joanna Moro rozpoczęła sezon na morsowanie. Gwiazda szaleje w lodowatej wodzie. Od samego patrzenia może zrobić się zimno

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro już rozpoczęła sezon na morsowanie. Gwiazda pochwaliła się nagraniem wprost z lodowatego jeziora. Od samego patrzenia robi się zimno. 

Joanna Moro to aktorka, której ogromną sławę przyniosła tytułowa rola w serialu o Annie German. Dzięki temu wcieleniu z miejsca zyskała ona wierne grono fanów, którzy z zapartym tchem czekają na jej kolejne wcielenia. Po sukcesie serialu emitowanego w TVP nie mogła narzekać na brak kolejnych propozycji. Zaczęła również realizować się w muzyce i pojawiać na koncertach organizowanych przez Telewizję Publiczną. Podczas jednego z nich zaliczyła jednak sporą wpadkę, którą długo jeszcze komentowali widzowie i internauci.

Pomimo natłoku zawodowych obowiązków gwieździe udało się stworzyć wspaniałą rodzinę. Jest ona żoną Mirosława Szpilewskiego, za którego wyszła w 2008 roku w Wilnie. Para wspólnie wychowuje gromadkę dzieci. Ich najstarszy syn ma na imię Mikołaj, później na świecie pojawił się Jeremi, a na początku minionego roku do rodziny dołączyła maleńka Ewa.

Joanna Moro już zaczęła morsowanie

Aktorka nie tylko rozwija karierę i zajmuje się rodziną, ale też prężnie działa na Instagramie. To właśnie tam chwali się  kulisami swojej pracy, ale też chętnie pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne. Nie ma przed obserwatorami zbyt wielu tajemnic. Nie raz już ujawniła prawdziwe oblicze macierzyństwa i nie owijała w bawełnę. Nie wstydzi się zrobić zdjęć bałaganu, co zdecydowanie odbiega od standardów kreowanych przez social media. Dzięki tej szczerości zyskała uznanie fanów.

Joanna pamięta też o realizowaniu własnych pasji, a jedną z nich już od jakiegoś czasu jest morsowanie. Z kąpieli w lodowatej wodzie korzystała, nawet będąc w ciąży. Gwiazda właśnie zaczyna kolejny sezon. Na jej Instagramie pojawiło się nagranie, na którym jedynie w stroju kąpielowym i czapce na głowie wskakuje do jeziora. Pomimo niskiej temperatury bawiła się znakomicie.

It’s Friday !!! To znaczy , ze tuz tuż weekend i czas na morsowanie !!! Kto w ten black weekend morsuje 😉 zapowiadają śnieg
Niech to będzie Bialy , a nie czarny weekend kupujcie , ale z głowa i trzeźwym umysłem 😉 kąpiel w wodzie napewno Was orzeźwi;)))

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, a fani nie wychodzą z podziwu. Nam zrobiło się zimno od samego patrzenia. A Wy zdecydowalibyście wejść się do lodowatej wody?


Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro

Komentarze

  • Gość pisze:

    Słowa Black weekend gwarantują jej w czasie obecnych przeceny wysokie pozycjonowanie w sieci.Raz już tak zrobiła i dodała Afganistan jak do władzy doszli Talibowie. Po German ostry spadek w dół teraz to głównie reklama na insta.

  • Gość pisze:

    Taki live ma coś z głową ha ha ale przynajmn4ej jest czysta a seks tylko po ślubie ha ha był pijany po piance z piwa pianka teź szkodzi szczegółnie 5 latkowi aź się nie mogę doczekac i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×