Joanna Moro kupiła nowy dom. Wrzuciła już pierwsze zdjęcia ze swojego azylu

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro postanowiła uciec od zgiełku stolicy. Gwiazda kupiła dom z dala od miasta. W tym miejscu będzie mogła spełniać swoje pasje. Gdzie zamieszka razem z mężem i trojgiem dzieci?

Joanna Moro jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Gwiazda zasłynęła rolą w serialu biograficznym, w którym wcielała się w postać legendy estrady – Anny German. Produkcja cieszyła się sporą popularnością nie tylko w Polsce, ale także w Rosji.

Dzięki temu Polka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych blondynek w świecie filmu i seriali, a nawet po zejściu z planu nie mogła narzekać na brak kolejnych propozycji. Jej kariera zdecydowane nabrała tempa. Aktorka była ostatnio jedną z gwiazd koncertu z okazji Dnia Kobiet, który zorganizowała TVP.

Joanna poza pracą wiedzie udane życie prywatne. W 2008 roku wyszła za mąż za Waldemara Szpilewskiego. W tym roku będą obchodzić 13. rocznicę ślubu. Zwieńczeniem ich miłości jest troje dzieci. Wspólnie wychowują dwóch starszych synów: Mikołaja i Jeremiego, oraz córeczkę Ewę, która ma nieco ponad roczek. Aktorka w roli mamy odnajduje się wręcz doskonale, a na jej profilu często można znaleźć zdjęcia z pięknych rodzinnych sesji.

Joanna Moro kupiła dom. Gdzie zamieszka z rodziną?

Joanna Moro razem z mężem i dziećmi obecnie mieszka w wynajętym mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu. W trakcie pandemii i kwarantanny całej rodzinie mocno doskwierał brak spacerów i ograniczony kontakt z przyrodą. Okazuje się, że niebawem ma się to zmienić, ponieważ aktorka kupiła dom nad Zalewem Zegrzyńskim i to właśnie tam będzie mogła wyjeżdżać z całą rodziną, by pobyć z dala od zgiełku miasta. O wszystkim znajoma aktorki opowiedziała tygodnikowi Rewia:

Kupiła dom na Zalewem Zegrzyńskim. Zawsze marzyła o tym, żeby mieszkać gdzieś blisko wody, bo przecież całą rodziną uwielbiają pływać. Wiele lat temu, zanim się to stało modne, zaczęła morsować, więc teraz będzie to mogła robić kiedy zechce – mówi znajoma aktorki.

Domek nieopodal stolicy ma być spełnieniem marzeń aktorki i miejscem, gdzie będzie mogła wypoczywać razem ze swoimi dziećmi:

W głębi duszy Joasia marzyła o czymś własnym. Od miasta odstręczało ją zanieczyszczenie powietrza i brak kontaktu z naturą. A ona przecież uwielbia wieś i przyrodę. A teraz cieszy się, że będzie mogła wyjeżdżać za miasto w każdej wolnej chwili, aby pooddychać świeżym powietrzem, wykąpać się i zahartować dzieci w czasie rodzinnych kąpieli w zalewie – kontynuuje znajoma gwiazdy.

Joanna wrzuciła już nawet pierwsze zdjęcie z nowego miejsca zamieszkania. 14 lutego pochwaliła się morsowaniem w Jeziorze Zegrzyńskim. Możemy podziwiać widoki, jakie na co dzień otaczają aktorkę i jej bliskich.

Moro pomimo pandemii nie mogła narzekać na brak pracy. Jej budżet podreperowały produkcje TVP, w których brała udział. Dzięki temu mogła pozwolić sobie na własny domek za miastem:

Te koncerty oraz program „Jaka to melodia?” są dobrze płatne. Joasia wystąpiła między innymi z okazji Walentynek – przypomina informator gazety.

Trzeba przyznać, że w czasie pandemii i kolejnych ograniczeń taki domek z dala od miasta w otoczeniu natury jest teraz marzeniem wielu osób.


Joanna Moro w Jeziorze Zegrzyńskim

Joanna Moro w Jeziorze Zegrzyńskim

Joanna Moro z dziećmi

Joanna Moro z dziećmi

Joanna Moro - wigilia Bożego Narodzenia

Joanna Moro - wigilia Bożego Narodzenia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×