Joanna Moro karmi prawie dwuletnią córeczkę w saunie: „Pewnie mamuśki zaintrygowane”. Będzie kolejna afera?

Joanna Moro zabrała córkę na saunę

Joanna Moro zabrała córkę na saunę

Joanna Moro wzięła córkę na saunę. Na miejscu zrobiła coś, co może zadziwić część jej fanów. Sama aktorka dobrze sobie z tego zdaje sprawę.

Joanna Moro urodziła się w polskiej rodzinie na Litwie. Życie prywatne i zawodowe związała z Polską. W 2007 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Sławę zyskała dzięki dołączeniu do obsady Barw szczęścia. Widzowie mogą ją też kojarzyć z występów w produkcjach, takich jak: Anna German, Blondynka, Randka w ciemno, Talianka.

W 2008 roku aktorka wyszła za Mirosława Szpilewskiego. Małżeństwo ma troje dzieci: synów – Mikołaja Jeremiego oraz córkę – Ewę, która urodziła się w styczniu 2020 roku.

Odkąd córeczka przyszła na świat życie Joanny bardzo się zmieniło. Dziecko jest dla niej wszystkim. W październiku wybrała się z dziewczynką na wakacje do Hiszpanii.

Joanna Moro poszła z córką na saunę. Co tam zrobiła?

Joanna Moro lubi też spędzać aktywnie czas w Polsce. Często morsuje i chodzi na saunę. Rok temu zabrała na nią kilkumiesięczną córeczkę, o czym pisaliśmy TUTAJ. Fotki z sauny podpisała:

Uwielbiamy rosyjska banie !!! A Wy? Jakie sauny lubicie ? Bo choć jestem morsem – to w gruncie rzeczy tak jak każdy uwielbiam ciepełko, a jeszcze jak są „wieniki” z brzozy czy dębu !!! I mąż Cię tak fajnie „wychłosta” to już w ogóle bajka ; samo zdrowie !

Części internautów nie spodobało się to, że zabrała dziecko w takie miejsce. Joanna nie przejmuje się hejtem i w tym roku zrobiła to samo! Na Instagramie ponownie dodała fotkę z sauny. W opisie napisała:

A my się saunujemy tak jak półtora roku temu. Tylko Ewa troszkę większa. Pamiętam wtedy to zdjęcie obiegło internet… Jak to Moro z niemowlakiem w saunie. Portale liczą na klikalność poprzez kontrowersyjne treści , ja takowych zdecydowanie specjalnie nie szukam! To jest moje życie, nie komentuje wyborów innych… podziwiam, szanuje, podtrzymuje, pomagam… A jak jest naprawdę tylko ta osoba wie. No i może kilka osób obok…

Pochwaliła się przy tym swoim zamiłowaniu do morsowania:

Ostatnio wole morsowanie niż saunowanie i dłużej siedzę w chłodzie niż w gorącu, ale balans musi być. Dobrego ciepłego dnia.

Uwagę zwraca to, że na opublikowanym zdjęciu widać Joannę w chwili, gdy akurat karmi swoją blisko dwuroczną córeczkę piersią. Joanna dopisała w komentarzu:

A i jak pewnie mamuśki zaintrygowane, tak ciągle jeszcze Ewa dostaje cyca.

To nic nowego. Już dwa miesiące temu aktorka mówiła o tym, że dalej karmi piersią. Wyjawiła:

Karmienie piersią to temat bardzo indywidualny. Jeśli zadamy sobie pytanie – jak długo karmić dziecko piersią to żadna odpowiedź nie będzie ani dobra, ani zła. Wierzę w to, że my mamy same wiemy najlepiej co jest dla naszych dzieci najlepsze. U nas akcja odstawiania od piersi rozpoczęta już dawno i na razie jednak cyc powraca. Jak to było u Was, kiedy odstawiłyście dziecko od piersi? Macie jakieś wskazówki w tym temacie?

Lubicie Joannę? Oglądaliście filmy i seriale z jej rolami?


Joanna Moro w saunie z dzieckiem

Joanna Moro w saunie z dzieckiem

Joanna Moro w saunie z dzieckiem

Joanna Moro w saunie z dzieckiem

Joanna Moro z córką w saunie

Joanna Moro z córką w saunie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×