Joanna Moro pręży się w powycinanym bikini i łapie się za głowę z powodu Afganistanu. Wpis po chwili usunęła. W sieci aż wrze

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro dodała nowy post na Instagramie, który oburzył internautów. Gdy spadła na nią fala krytyki, usunęła wspomniany wpis i dodała kolejny, w którym próbowała wytłumaczyć swoje zachowanie. Co napisała?

Joanna Moro od wielu lat jest związana z aktorstwem. W 2007 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza. W tym samym roku dołączyła do obsady serialu TVP2 Barwy szczęścia, w którym gra Zofię Karnicką-Walawską. Popularność zdobyła w 2012 roku, dzięki roli w serialu biograficznym, w którym wcielała się w postać legendy estrady – Anny German.

Moro od wielu lat łączy karierę z życiem rodzinnym. W 2008 roku wyszła za mąż za Waldemara Szpilewskiego. Razem wychowują troje dzieci: Mikołaja i Jeremiego oraz Ewę, która ma nieco ponad roczek. Joanna co jakiś pokazuje w sieci wybrane kadry z życia rodzinnego. Niedawno pochwaliła się m.in. bałaganem, który zrobiły jej pociechy.

Joanna Moro dodała niefortunny wpis o Afganistanie. Teraz się tłumaczy

Moro prowadzi konto na Instagramie, gdzie stara się być w stałym kontakcie z fanami. Niedawno dodała zdjęcie, na którym pozuje na plaży. Ma na sobie strój kąpielowy. W podpisie napisała, że kilka spraw zaprząta jej głowę. Wymieniła m.in. tęsknotę za latem, domem oraz końcem wakacji. Do tej listy dodała też Afganistan, smutek, kobiety i dzieci.

Łapię się dziś za głowę z kilku powodów, a wy? Trochę tego jest – nie chcę banalizować… – podkreśliła w opisie Joanna Moro.

Nie jest tajemnicą, że na temat wydarzeń w Afganistanie zabrało wiele znanych osób (pisaliśmy o tym tutaj). Sposób, w jaki zrobiła to aktorka, wzburzył jednak internautów. W komentarzach nie szczędzili krytycznych wpisów:

  • Pani tak serio? Nie wstyd? Proszę skasować ten hasztag ze zwykłej, chociaż przyzwoitości.
  • Serio już nie wie pani jak przyciągnąć uwagę obserwujących i dodaje do zdjęcia na plaży hasztag Afganistan?
  • Naprawdę nie chce pani banalizować? Wyszło na odwrót.

Joanna Moro usunęła wspomniane zdjęcie. Dodała też wpis na Instastory, w którym przeprosiła za swoje zachowanie:

Przepraszam! To nietaktowne z mojej strony, usunęłam posta. Ten hasztag był rzeczywiście nie na miejscu. Oprócz tego, co się dzieje na świecie, a dziś wiadomo świat żyje tragedią Afganistanu, jest też życie tu i teraz. I stąd bardzo niefortunna zbitka zdarzeń.

Przekonują was te tłumaczenia?


Joanna Moro w stroju kąpielowym

Joanna Moro w stroju kąpielowym

Joanna Moro tłumaczy się z wpisu

Joanna Moro tłumaczy się z wpisu

Joanna Moro z siostrą

Joanna Moro z siostrą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×