Szukaj

Joanna Moro szykuje się do chrzcin córki. Znamy plany gwiazdy

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro ma wielkie powody do radości. Dzięki złagodzeniu obostrzeń będzie w końcu mogła ochrzcić swoją córeczkę Ewę. To jednak nie koniec rewelacji.

Joanna Moro w styczniu tego roku po raz trzeci została mamą. Pierwszym zdjęciem córeczki Ewy pochwaliła się już kilka dni po porodzie. Dziewczynka ma również dwóch starszych braci Jeremiego i Mikołaja. Podczas kilkutygodniowej kwarantanny dumna mama bardzo chętnie pokazywała zdjęcia z domowego zacisza. Mogliśmy zobaczyć, jak spędza czas z maleńką Ewą, oraz jak bawią się jej starsi synowie.

Gdy tylko zniesiono obostrzenia, gwiazda aktywnie korzysta z czasu spędzanego poza domem. Na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia ze wspólnych spacerów z dziećmi, oraz czasu spędzanego poza domem. Aktualnie gwiazda wraz z całą rodziną udała się na krótki urlop na Mazury, gdzie w końcu po czasie izolacji może nacieszyć się przebywaniem na łonie natury. W kolejnych postach podkreśla, jak bardzo brakowało jej przyrody w tym trudnym czasie kwarantanny. Jednak jeszcze bardziej tęskniła za swoją najbliższą rodziną.

Joanna Moro już planuje chrzciny swojej córeczki

Aktorka pochodzi z Wilna i tam też mieszkają jej rodzice oraz siostra. Przez zamknięcie granic i czas izolacji przez kilka miesięcy Joanna i jej dzieci nie mogli spotkać się z rodziną mieszkającą na Litwie. Gwiazda nie ochrzciła także najmłodszej córeczki Ewy. Jak donosi informator magazynu Rewia, nie wyobrażała ona sobie, by w tym ważnym dniu mogło zabraknąć jej rodziny z Wilna.

Joasia będzie mogła w końcu zorganizowac chrzciny córeczki. Nie wyobrażała sobie tej uroczystości bez swoich bliskich z Wilna – zdradza w rozmowie z „Rewią” znajoma aktorki.

W magazynie czytamy również, że dziewczyna ma zostać ochrzczona w stolicy, w parafii, do której aktualnie należą jej rodzice.

Chrzciny odbędą się w Warszawie prawdopodobnie w kościele św. Stanisława Kostki na Żoliborzu, bo Joasia z mężem mieszkają w tej dzielnicy i czują się z nią związani – mówi infromatorka gazety.

Ze względu na złagodzenie obostrzeń organizacja takiej uroczystości, jak chrzest jest już możliwa, a co więcej może w niej uczestniczyć również większe grono rodziny. Dla aktorki będzie to idealna okazja, aby móc w końcu spotkać się z długo niewidzianymi rodzicami i z siostrą.


Joanna Moro z córką

Joanna Moro z córką

Joanna Moro z córką w saunie

Joanna Moro z córką w saunie

Joanna Moro z córką Ewą

Joanna Moro z córką Ewą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×