Joanna Moro świeci sutkami. Gwiazda nie założyła stanika. Zrobiła to w słusznej sprawie. Brawo!

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Gwiazda nie ma na nim stanika. Zdjęcie udostępniła z uwagi na chęć przypomnienia o ważnej sprawie.

Joanna Moro przebywa obecnie na egzotycznych wczasach w Hiszpanii. Gwiazda relacjonuje swoją codzienność w ciepłym kraju. Ostatnio nazbyt zagalopowała się z coacherskimi wpisami. Ich treść zirytowała niektórych fanów i popchnęła jedną z użytkowniczek Instagrama do odważnego wygarnięcia aktorce, co myśli o jej radach życiowych. Co sprowokowało internautkę? Poszło o takie wpisy:

  • Nie traktuje wyjazdów jako wakacje, tylko normalność, życie… Każdego co innego ładuje w życiu. Dla mnie to moja codzienność, każdy ma wybór.
  • Dużo moich znajomych w ostatnim czasie wyjechało z Polski – pandemia pokazała, że nie ma co się bać zmian. Zmiany rozwijają nas, pchają do przodu, uczą ;). Może nie jest powiedziane, że wszystko będzie łatwo i gładko, ale czy o to w życiu chodzi?

Internautka, o której napisaliśmy we wstępie, na widok tych wpisów, napisała do Moro:

  • Jak śpisz na pieniądzach, to lataj po świecie.

Aktorka nie przepuściła tej uwagi płazem. Odpisała swojej fance:

Nie znam ludzi, którzy śpią na pieniądzach ;). Ci, którzy pracują, mają tyle, ile im potrzeba do szczęścia. Zaufaj Ty też możesz mieć wszystko, czego naprawdę chcesz – tylko realizuj to i dąż do celu.

Moro, po serii motywujących publikacji, trochę chyba ochłonęła i dodała ważny i bardzo potrzebny post. Poruszyła w nim ważny problem społeczny. Zilustrowała go swoim zdjęciem.

Joanna Moro bez stanika. Zrobiła to, by wskazać na ważny problem

Joanna Moro zapozowała na fotografii w topie, do którego nie włożyła stanika, czym uwypukliła swoje piersi i sutki. Szczupłe i opalone ciało celebrytki jest jednak tylko tłem. Do czego? Do niezwykle ważnego i przydatnego wpisu poświęconego obchodom Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi (15 października). Jak napisała Moro:

 To dzień, w którym szczególnie solidaryzujemy się ze wszystkimi, których ta okrutna choroba dotknęła. Pamiętajcie, że wsparcie nie zawsze musi mieć znaczenie materialne. W tym zabieganym świecie i życiu w biegu z zegarkiem w ręku, myślę, że najważniejszym, co możemy dać drugiemu człowiekowi jest poświęcony czas, rozmowa i życzliwy uśmiech.

Chwilę później dodała:

Październik od wielu lat jest uznawany na całym świecie za miesiąc walki z rakiem piersi. To bardzo ważne, żebyśmy o tym przypominali. Dbajmy o siebie wszyscy.

Uzupełniła:

Rak „nie patrzy” na wiek – może dotknąć nasze rodziny, naszych przyjaciół, znajomych z pracy. Niestety może dotknąć każdego z nas. Dlatego tak ważne jest, żebyśmy badali się regularnie.

Na zakończenie poleciła jedną z klinik, z którą jest zaprzyjaźniona. Co to za placówka? Możecie to sprawdzić pod poniższym wpisem.

Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Czym jest?

Joannie Moro gratulujemy poruszenie ważnego tematu. 15 października to dzień, w którym okazuje się wsparcie osobom chorym oraz ich najbliższym. Znakiem solidarności z chorymi jest noszenie tego dnia różowej wstążeczki. Szacuje się, że rak piersi to najpowszechniejsza przyczyna śmierci wśród kobiet w wieku od 20 do 60 roku życia. Dlatego warto się badać. Profilaktyka to coś, o co powinna zadbać każda kobieta. Rak – jak już zauważyła Moro – może dotknąć osoby w każdym wieku. Warto o tym pamiętać!


Joanna Moro. Zdjęcie z Instagramamoro5

Joanna Moro. Zdjęcie z Instagrama

Joanna Moro w ręczniku

Joanna Moro w ręczniku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×