Szukaj

O baby shower Joanny Moro będą mówić latami! Takiej imprezy jeszcze nie było

Joanna Moro urządziła baby shower w nietypowym miejscu. Gdzie? Urocze zdjęcia obiegły sieć. Jak zareagowali na nie internauci?

Joanna Moro jest w ciąży. Aktorka trzecie dziecko powita na świecie na początku przyszłego roku i jak zdradziła niedawno, będzie to dziewczynka. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami – z tej okazji urządziła baby shower, czyli przyjęcie zorganizowane na cześć maluszka.

Joanna Moro – baby shower. Gdzie zaprosiła swoje przyjaciółki?

Chociaż Moro jest w trzeciej ciąży, taką imprezę zorganizowała po raz pierwszy. Zadbała, by jej goście dobrze się bawili, właśnie dlatego przygotowała dla nich ciekawe atrakcje. Z pewnością do takich należały wspólna medytacja i sesja jogi. Po niej panie wybrały się na poczęstunek, podczas którego królowały zdrowe przekąski.

Nie zabrakło dekoracji, wśród których obok różowych balonów, prym wiódł tort z pampersów. Przyszła mama otworzyła prezenty, wśród których znalazły się m.in. śpioszki, a także body dla córeczki.

Joanna Moro z prezentami - baby shower 2019

Joanna Moro z prezentami – baby shower 2019

Kiedy emocje nieco opadły, Joanna podsumowała  wydarzenie na Instagramie, przyznając, że był to jeden z najlepszych dni w jej życiu:

To był jeden z najcudniejszych momentów w moim życiu!!! Było pięknie, nastrojowo, zdrowo, wygodnie, miło, rozluźniająco, pouczająco, rozwojowo, smacznie, treściwie, roześmianie i zarazem relaksacyjni… jeszcze bym mogła wymieniać i wymieniać!
Moja trzecia ciąża i mój pierwszy Baby Shower!!! Super, że udało się tak szybko i sprawnie ten wieczór zorganizować, dziękuje moim Kochanym dziewczynom za to , ze spełniły moje życzenia i marzenia.

View this post on Instagram

Kochani ????, To był jeden z najcudniejszych momentów ????‍❤️‍????w moim życiu!!! Było pięknie????, nastrojowo, ????zdrowo, ????wygodnie, ????miło, ????rozluźniająco, ????pouczająco, ????rozwojowo, ????smacznie, ????treściwie????, roześmianie ????i zarazem relaksacyjnie… jeszcze bym mogła wymieniać i wymieniać! Moja trzecia ciaza ????i mój pierwszy???? Baby Shower!!! Super, ze udało się tak szybko i sprawnie ten wieczór zorganizować , dziekuje moim Kochanym dziewczynom za to , ze spełniły moje życzenia i marzenia???? A co robiłyśmy napisze Wam w następnym poście ❤️ ???? Przepiękne zdjęcia zrobiła nam kochana @annawesolowska_foto @agasana_byagnieszkakobylanska @aniagzyra @linda_ewa @katarzyna_raczak @telaviv_mickiewicza_19

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Wpisem zachwyceni byli jej obserwujący, którzy stwierdzali, że korzystnie wygląda w ciąży i podziwiali za aktywny tryb życia:

  • Asiu dajesz wspaniały przykład jak można zdrowo i aktywnie żyć♥️
  • Miło się patrzy na tak pozytywną osobę. Pięknie Pani wygląda! Życzę dużo zdrowia i gratuluję córeczki! Ściskam!
  • Cudownie! Przepięknie Pani wygląda.
  • Pięknie Pani wygląda. Widać,że ciąża Pani służy.
  • Prześliczne wyglądasz PANI Asiu. Jeszcze troszkę i maleństwo będzie….Sama radość.

Zobacz: Naga Joanna Moro w ciąży na Instagramie! Tak pięknej ciążowej sesji jeszcze nie widzieliście


Joanna Moro pokazała zdjęcia z baby shower

Joanna Moro pokazała zdjęcia z baby shower

Joanna Moro - baby shower. Co się działo?

Joanna Moro - baby shower. Co się działo?

Joanna Moro z uczestniczkami baby shower

Joanna Moro z uczestniczkami baby shower

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×