Mieszkanie Joanny Mazur. W takich luksusach zamieszka niewidoma gwiazda „Tańca z gwiazdami”

Joanna Mazur

Joanna Mazur pochwaliła się wystrojem mieszkania, które dostała od jednego z deweloperów w trakcie Tańca z gwiazdami. Gwiazda już wie, jak urządzi swoje gniazdko. To będzie bardzo stylowy apartament!

Joanna Mazur dzięki temu, że zdecydowała się wziąć udział w programie Taniec z gwiazdami, zmieniła swoje życie. Niewidoma lekkoatletka nie tylko stała się rozpoznawalna na szeroką skalę, ale też, dzięki dobroci jednego z inwestorów budowalnych, wkrótce poprawi swój standard życia.

Olimpijka do niedawna mieszkała w małym pokoju w internacie z łazienką na korytarzu. Wkrótce Mazur wyprowadzi się do nowego, znacznie większego mieszkania wyposażonego w słoneczny taras. O tym, jak je wyposaży opowiedziała w rozmowie z Party:

Kiedy pan Zbyszek zaczął mnie pytać, czy chcę w swoim domu mieć wannę, czy może wolę prysznic, czułam się ogromnie zakłopotana. Miałam wrażenie, że to, owszem, dzieje się naprawdę, ale jakby obok mnie.

Chociaż Joanna nie do końca ma plan na wystrój mieszkania, wiadomo że będzie ono przestronne i kolorowe. O to zadba sama biegaczka, która chociaż jest niewidoma, rozpoznaje kolory:

Mam taką „plamkę” na oku, do której jeśli przybliżę materiał, to widzę jeszcze jego kolor. Powiem tyle: nadal najbardziej lubię odcienie zieleni, naturalną cegłę i marzę o czystej, jasnej przestrzeni.

Do swojego nowego gniazdka Joanna przeprowadzi się jeszcze przed wakacjami.

Zobacz: Joanna Mazur i Michał Stawicki są parą nie tylko w sporcie? Gwiazda pierwszy raz o swoim partnerze

Zobacz: Polacy zazdroszczą sukcesów Joannie Mazur? Qczaj komentuje: „Zaczęła się zawiść” [WIDEO]

Zobacz: Joanna Mazur wyjawiła swój przepis na sukces w „Tańcu z Gwiazdami”! To dzięki temu robi takie postępy! [WIDEO]


Mieszkanie Joanny Mazur

Mieszkanie Joanny Mazur

Joanna Mazur mieszka w skandalicznych warunkach

Joanna Mazur mieszka w skandalicznych warunkach

Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×