Joanna Majstrak nie jest już sama. Spotyka się z bardzo znanym politykiem sympatyzującym z PiS-em

Joanna Majstrak spotyka się z Piotrem Guziałem zdjęcia. Kim jest Piotr Guział sympatyzujący z PiS?

Joanna Majstrak spotyka się z Piotrem Guziałem zdjęcia. Kim jest Piotr Guział sympatyzujący z PiS?

Joanna Majstrak spotyka się z Piotrem Guziałem

Joanna Majstrak jest jedną z bardziej znanych polskich aktorek. Gwiazda zagrała między innymi w kilku serialach. Wciąż daje poznawać się szerokiej publiczności.

Joanna w przeszłości związana była z Hubertem Urbańskim. Ich relacja była dość specyficzna. Początkowo para pojawiała się wspólnie na salonach, ale nikt nie chciał potwierdzić spekulacji na temat tego, czy naprawdę są razem. Wszelkie próby wyciągnięcia z nich informacji o związku kończyły się ich wymijającymi odpowiedziami. W końcu przestali udawać. Kilka miesięcy później jednak ich drogi się rozeszły.

Zobacz: Hubert Urbański i jego była dziewczyna Joanna Majstrak na jednej imprezie

Tymczasem okazuje się, że Joanna nie jest już sama. Na salonach pojawia się w towarzystwie bardzo znanego polityka Piotra Guziała sympatyzującego z PiS. Para nie odstępuje się na krok i cały czas trzyma się za ręce. W naszej galerii zobaczycie ich wspólne zdjęcia.

Zobacz: Joanna Majstrak narkomanką?! Przyznała się do zażywania kokainy…'

Kim jest Piotr Guział?

Piotr Guział zasłynął głównie z działalności samorządowej. Przez lata był burmistrzem warszawskiego Ursynowa. Nigdy nie ukrywał swoich sympatii do PiS-u, choć oficjalnie nie wstąpił do partii. Wielu jednak bardzo dobrze pamięta, jak Guział ochoczo włączył się w pomoc Jackowi Sasinowi w walce o fotel prezydenta stolicy. Kandydatowi PiS nie udało się jednak wygrać, ale burmistrz Ursynowa i tak na tym skorzystał. Dostał się bowiem do rady Warszawy. Tym samym zakończył urzędowanie na dotychczasowym stanowisku.

Joanna Majstrak - prezentacja butów Caprice

Joanna Majstrak spotyka się z Piotrem Guziałem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×