Zaczęto szeptać, że Joanna Liszowska znów jest zakochana. Paparazzi przyłapali ją z tajemniczym partnerem

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska jest zakochana? Jak donosi Życie na gorąco, u boku aktorki od ponad roku pojawia się tajemniczy mężczyzna. Kim jest i co wiadomo na temat ich relacji?

Joanna Liszowska regularnie pojawia się na planach zdjęciowych, bierze udział w branżowych imprezach, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gdy rząd zaostrzył obostrzenia związane z epidemią koronawirusa w Polsce, próbowała umilić internautom czas, przesyłając im pozytywne wibracje. Nie wstydziła się braku makijażu, a także siwych odrostów, które w pełni akceptuje.

Chociaż aktorka dobrze odnajduje się w błysku fleszy, niechętnie wypowiada się na temat życia prywatnego. Gdy media obiegły informacje o jej rozstaniu z Olą Serneke, była już blisko rok po rozwodzie:

Oto naga PRAWDA: Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu – podkreślała na Instagramie.

Joanna Liszowska ma nowego partnera?

Jak informuje Życie na gorąco, w życiu Liszowskiej zagościł nowy mężczyzna, który ponoć skradł jej serce. Tygodnik donosi, że ta relacja staje się coraz bardziej poważna:

W zeszłym roku w aktorskim świecie zaczęto szeptać, że Joanna znów jest zakochana. Mówiono, że w jej otoczeniu regularnie pojawiał się ten sam mężczyzna, a nawet, że zamieszkał w jej domu.

Niedawno Joanna wybrała się na stację benzynową. Zatankowała samochód, zrobiła drobne zakupy i odjechała. Paparazzi sfotografowali ją w towarzystwie tajemniczego mężczyzny.

Na miejscu dla pasażera siedział mężczyzna w białej czapce z daszkiem. Czyżby nowy partner aktorki? Jak udało nam się ustalić, ta znajomość trwa już co najmniej od roku – czytamy na łamach magazynu.

Kim jest tajemniczy towarzyszy aktorki i czy rzeczywiście jest jej nowym partnerem? Gwiazda na ten moment nie odniosła się do spekulacji kolorowej prasy.


Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Joanna Liszowska – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×