HOT zdjęcia Joanny Liszowskiej w bikini! Gwiazda kusi na potęgę zamoczona w lazurowej wodzie

Joanna Liszowska w bikini

Joanna Liszowska w bikini

Zamknięcie w czterech ścianach nie jest łatwe dla nikogo. Joanna Liszowska, mimo że jest zaangażowana w akcję #zostańwdomu, to postanowiła nieco zaszaleć i pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Uwaga! Jest hot!

Joanna Liszowska to aktorka, którą regularnie możemy oglądać na szklanym ekranie. Od kilku lat wciela się w rolę Patrycji w hitowym serialu Przyjaciółki. Gwiazda swój stały etat ma również na deskach teatru. W Polsce uchodzi za synonim seksapilu i obiekt westchnień tysięcy mężczyzn. Kobiety stawiają ją sobie za wzór do naśladowania – nie tylko ze względu na urodę, ale również za to, że w pełni akceptuje swoje apetyczne kształty.

Joanna Liszowska w bikini – gorące zdjęcia z wakacji

Napięty grafik aktorki przerwała pandemia koronawirusa. Zdjęcia do serialu Polsatu zostały przełożone, a teatry na czas stanu zagrożenia epidemicznego musiały zawiesić swoją działalność. Gwiazda, podobnie jak inni celebryci, zaangażowała się w ogólnopolską akcję #zostańwdomu.

W wolnym czasie Liszowska dodaje zdjęcia z domowych pieleszy, na których nie ma ani grama makijażu i nadal wygląda spektakularnie. Tym razem postanowiła zrobić primaaprilisowy żart, żeby rozluźnić trochę napiętą atmosferę ostatnich tygodni. Na Instagramie dodała zdjęcie ze swoich zeszłorocznych wakacji i opatrzyła je zabawnym podpisem.

I wyjechałam na Sofa del Mar z przesiadką w Los Kuchnios. Marzenia nie mają limitu. A Wy gdzie chcielibyście się teraz znaleźć? – napisała.

Joasia uwielbia spędzać wakacje na plaży i prażyć się na słońcu. Ku uciesze swoich fanów chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swoich egzotycznych wojaży. Fotografie w bikini i bez makijażu zbierają setki komplementów. Aktorka po prostu zaraża pozytywną energią i optymistycznym podejściem do życia – na każdym zdjęciu towarzyszy jej szeroki uśmiech, który szczególnie teraz jest bardzo ważny.


Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×