Szukaj

Joanna Liszowska spędza wakacje na luksusowym jachcie. Pozuje w bikini i bez makijażu: „Nie musisz być doskonała, by być szczęśliwą”

Joanna Liszowska bez makijażu i w bikini pozuje na wakacjach. Gwiazda opublikowała odważne zdjęcia, apelując do kobiet, by w pełni akceptowały swój wygląd.
Joanna Liszowska wakacje

Joanna Liszowska wakacje

Joanna Liszowska nie płacze po rozstaniu z mężem. Gwiazda na początku roku oznajmiła, że zakończyła swój ośmioletni związek ze szwedzkim milionerem, Olą Serneke. Para rozstała się w przyjacielskich stosunkach. W trosce o dobro córek, Emmy i Stelli, pozostają w stałym kontakcie.

Obecnie dziewczynki przebywają pod opieką Joanny. Aktorka zabrała swoje pociechy na jedną z tropikalnych wysp, na której panują afrykańskie upały. Nic dziwnego, że Liszowska korzysta z okazji i z nieskrywaną przyjemnością opala się na środku morza.

Zobacz: Joanna Liszowska zabrała córkę na bajeczne wakacje! Tak gwiazda odpoczywa bez byłego męża milionera

Gwiazda pokazała serię zdjęć z luksusowego jachtu. Jest ubrana w bikini i nie ma ani grama makijażu. W tak naturalnym wydaniu prezentuje się nienagannie. Przy okazji zachęca swoje fanki do tego, by w pełni akceptowały siebie takimi, jakimi są:

Nie musisz być DOSKONAŁA, by być SZCZĘŚLIWĄ.

Najwyraźniej Joanna w pełni zaakceptowała swoje apetyczne kształty, co nas w ogóle nie dziwi. Gwiazda od lat uchodzi za synonim seksapilu i obiekt westchnień tysięcy mężczyzn. Wiele kobiet stawia ją sobie za wzór do naśladowania, na co wskazują komentarze pozostawione pod wakacyjnymi zdjęciami aktorki:

  • Piękna kobieta i wspaniała aktorka.
  • Jestem od zawsze zafascynowana urodą, talentem i… bez względu na to, czy masz 10 kg więcej czy 15 mniej.
  • Każdy jest doskonały w swojej niedoskonałości. Jest właśnie takim, jakim być powinien.
  • Jedna z piękniejszych kobiet w polskim show biznesie…
  • Piękna, naturalna i tak ma być, wieszaki już dawno wyszły z mody.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko dołączyć się do internautów komplementujących Joannę. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia.

Zobacz: Liszowska skrytykowana za “Aleję sław”. Komentuje nawet Sośnicka!


Joanna Liszowska bez makijażu

Joanna Liszowska bez makijażu

Joanna Liszowska w bikini

Joanna Liszowska w bikini

Joanna Liszowska w bikini

Joanna Liszowska w bikini

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×