Joanna Liszowska zszokowała fanów nowym wizerunkiem. Przed nią tylko Anna Mucha zdecydowała się na tak odważne zdjęcia

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska wrzuciła do sieci zdjęcie, które wywołało prawdziwą burzę komplementów. Gwiazda pokazała się w naturalnym wydaniu. Nie ma ani grama makijażu, ale uwaga skupia się na siwych włosach. Jak wygląda?

Joanna Liszowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Zagrała w tak popularnych serialach jak Na dobre i na złe, czy Przyjaciółki – wciela się tam w Patrycję, której losy z zapartym tchem śledzą sympatycy tego formatu. Na swoim koncie ma wiele ról, które zapadły fanom w pamięci, ale zdecydowanie wyróżnia ją niebanalny wizerunek. Ze względu na pełne kształty już dawno została okrzyknięta polskim symbolem kobiecości.

Gwiazda słynie z tego, że nie boi się pokazywać swoich obfitych kształtów. Gdy pojawia się na czerwonym dywanie, cała uwaga skupia się tylko na niej. Aktorka słynie ze swoich krągłości, które zawsze podkreśla strojami. Uczyniło to z niej wręcz ikonę seksapilu. Kolejnym znakiem rozpoznawczym jest jej burza blond loków. Zdecydowanie nie można jej pomylić z nikim innym.

Joanna Liszowska w siwych włosach

Joanna Liszowska chętnie podkreśla swoje atuty strojami, ale nie boi się też wskoczyć w bikini. Na jej profilu często można zobaczyć kadry, na których widzimy ją pluskającą w basenie, czy bez grama makijażu na twarzy. Nawet w takim wydaniu zbiera ogrom komplementów od swoich fanek. Zdecydowanie pochwalają one to, że promuje w sieci naturalność.

Ostatnio poszła o krok dalej i postanowiła pochwalić się tym, jak upływający czas zmienił jej fryzurę. Bez żadnych obaw pokazała się w siwych włosach. Ponownie zrezygnowała też z makijażu.

Siwy lis – napisała pod zdjęciem.

Pod wpisem Joanny pojawiło się mnóstwo komentarzy, a obserwatorki gwiazdy prześcigają się w komplementach.

  • Wreszcie ktoś się odważył pokazać naturę. Cudownie, że zrobiła to niezwykłe piękna kobieta. Podziwiam i gratuluję odwagi.
  • Super!!!!
  • Pani Joanno jest Pani piękną kobietą, nie ma znaczenia kolor włosów czy makijaż, naturalność zawsze w cenie.
  • Pięknie, nie poznałam taka odmieniona.

Przypomnijmy, że coraz więcej aktorek decyduje się nie farbować włosów i pozostawia upływający czas naturze. W tym gronie znajduje się również Anna Mucha, której siwe pasma ani trochę nie przeszkadzają.


Joanna Liszowska w siwych włosach

Joanna Liszowska w siwych włosach

Anna Mucha w brązowym misiu na ulicach Warszawy

Anna Mucha w brązowym misiu na ulicach Warszawy

Anna Mucha w brązowym misiu na ulicach Warszawy

Anna Mucha w brązowym misiu na ulicach Warszawy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×