Joanna Liszowska odważnie o operacjach plastycznych! Lada chwila będzie nie do poznania. „Czasu nie zatrzymamy”

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska opowiedziała, dlaczego nie ma problemów z publikowaniem zdjęć bez makijażu. Zdradziła też nieco na temat operacji plastycznych, które ostatnio zarzucili jej internauci. 

Joanna Liszowska od 2012 roku wciela się w postać Patrycji Kochan w serialu Przyjaciółki, który można oglądać na antenie telewizji Polsat. To właśnie to wcielenie przyniosło jej największa rozpoznawalność.

Aktorka od lat wyróżniała się kobiecą sylwetką, która podziwiają tłumy. Nieodparty urok i promienny uśmiech to jej kolejne atuty.

Ja jestem typem aktywnym, mam dużo temperamentu, dużo energii, więc jeżeli nie pracuję, to rzeczywiście ta energia musi znaleźć jakieś ujście. Wtedy jakieś aktywności mniej lub bardziej sportowe jak najbardziej – mówiła o sekrecie swojego wyglądu w rozmowie z Jastrząb Post.

Zdradziła przy tym, że nie kieruje się aktualnymi trendami, jeśli chodzi o wygląd.

Ja generalnie nie podążam za trendami tylko za tym, co daje mi poczucie wygody, swobody, przyjemności. Natomiast uważam, że jeżeli można zdrowiej, można lepiej, to jak najbardziej tak, ale bez przesady.

Nie stroni od publikowania zdjęć bez makijażu w swoich social mediach. Ostatnio rozpętała się pod jednym z takich kadrów niezła burza. 

Liszowska te wszystkie kontrowersje skomentowała w ostatnim wywiadzie.

Joanna Liszowska o zdjęciach bez makijażu i operacjach plastycznych

Joanna Liszowska w rozmowie z Plotkiem powiedziała, co sądzi o tym, że każde jej zdjęcie bez makijażu wzbudza tak wielkie poruszenie wśród internautów.

Mogę się pokazać ładnie umalowana, ale nie mam problemów z tym, żeby pokazać się sauté. To mi daje ogromną wolność. Pozbawiam się presji, że zawsze muszę być śliczna, ładna i gotowa – powiedziała Plotkowi.

Aktorka wyznała także, że nie ma nic przeciwko korzystaniu z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Uważa, że we wszystkim trzeba tylko zachować zdrowy rozsądek.

Jeżeli chcemy dbać o siebie i troszkę wstrzymać coś, co jest nieuniknione – bo czasu nie zatrzymamy i tego, co się dzieje z naszą twarzą – chcemy, na luzie i bez stresu to spowolnić, to czemu by nie. Na pewno jestem za tym, żeby nie próbować nagle wyglądać o dziesięć lat młodziej – mówiła.

Zaznaczyła, że jest to wyłącznie jej opinia i nie zamierza krytykować osób, które decydują się na bardzo inwazyjne zabiegi. Zażartowała też, że nie wie, czy za kilka lata sama nie zmieni zdania w tej kwestii.

Może za pięć lat nie będziemy rozmawiać, bo mnie nie poznasz – dodała ze śmiechem.

Aktorka w instagramowych postach często pisze o samoakceptacji i zachęca fanów, aby kochali siebie takimi, jakimi są.


Joanna Liszowska - premiera filmu Pokusa

Joanna Liszowska - premiera filmu Pokusafot. AKPA

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Mam nadzieję, że te operacje będą delikatne i nie zrobią z niej botosowej lali. Patrząc jednak na jej szyję zastanawiam się czy nie ma problemów z tarczycą. Może się mylę, ale tak to wygląda.

  • Gość pisze:

    Piękna wypowiedź Joanny, kobiety pewnej siebie. Natomiast pipka zadająca pytania pjesti sję nieustanie. Jeszcze jest cnotliwa ? Chyba już wiekowa. Cję, sję, cję słuchac się nie daje brrrr

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×