Joanna Liszowska ma głowę do interesów! Właśnie otworzyła biznes, na którym zbije kokosy!

Joanna Liszowska właścicielką firmy

Joanna Liszowska właścicielką firmy

Joanna Liszowska na brak propozycji zawodowych nie powinna narzekać. Gwiazda regularnie gra w polskich produkcjach, a jakby tego było mało – otworzyła własną firmę. Piękna aktorka obowiązki zawodowe mistrzowsko łączy z pracą.

Joanna Liszowska, kiedy przyszła na ramówkę Polsatu, przyciągnęła uwagę niejednego fotografa. Tego wieczoru niewątpliwie była jedną z najchętniej fotografowanych osób, a jej stylizacja przez kolejne dni gościła na czołówkach kolorowej prasy. Branżowe imprezy to jednak niejedyne zajęcie, które zajmuje jej wolny czas.

Na co dzień aktorka jest bardzo ambitna. Nie tylko wychowuje dwie córki Emmę i Stellę, ale także chwyta się coraz to nowych projektów. Niemal cały czas intensywnie pracuje. Jak się okazuje jedno i drugie ani trochę nie przeszkadza:

Najlepsza mama to szczęśliwa mama. Jeśli jest się człowiekiem aktywnym, chce się rozwijać, spełniać i ma się marzenia zawodowe, to trzeba pracować – przyznała w jednym z wywiadów.

Joanna zdaje sobie sprawę z tego, że kariera w mediach nie jest wieczna. Właśnie dlatego postanowiła otworzyć własną firmę, która związana jest z organizacją wydarzeń artystycznych. Chociaż Liszowska nie musi w niej pracować, chce to robić:

Aśka zawsze lubiła mieć swoje pieniądze i po swojemu nimi rządzić. To silna kobieta, która dobrze wie, czego chce – przyznaje znajoma aktorki w rozmowie z tygodnikiem Na żywo. 

Wygląda więc na to, że Joanna żadnej pracy się nie boi. I słusznie, bo dzięki temu udowadnia, że w tych czasach kobieta, która ma pomysł na siebie, osiągnąć może bardzo wiele.

Gwiazdy na premierze filmu „Całe szczęście”: Roma Gąsiorowska, Joanna Liszowska, Piotr Adamczyk, Margaret

Seksowna Joanna Liszowska już nie jest blondynką! Aktorka ostro zaszalała u swojego fryzjera!

Joanna Liszowska już nie tylko wygląda, ale nawet żyje jak Kim Kardashian! Właśnie wydała milion złotych na… Luksus nie z tej ziemi!

 

 


Joanna Liszowska pokazała córki

Joanna Liszowska pokazała córki

Joanna Liszowska – Całe szczęście, premiera filmu

Joanna Liszowska – Całe szczęście, premiera filmu

Joanna Liszowska jak Kim Kardashian – wiosenna ramówka Polsatu 2019

Joanna Liszowska jak Kim Kardashian – wiosenna ramówka Polsatu 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×