Joanna Liszowska bez burzy loków. Tak gwiazda wygląda bez doczepów. Widok, który zapamiętamy na długo

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska nadwyrężyła kondycję swoich włosów. Na jej głowie pojawiły się przerzedzenia. Jak gwiazda wygląda bez doczepów? Zobaczcie zdjęcia. 

Joanna Liszowska zadebiutowała na małym ekranie w 2002 roku rolą tancerki Edyty w serialu Szpital na perypetiach. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Gwiazda nie może narzekać na brak zleceń. Regularnie pojawia się w coraz to kolejnych produkcjach. Ma za sobą udział w takich filmach i serialach jak: Swingersi, Kobiety bez wstydu, Ciacho, 39 i pół czy Na wspólnej. Jest również jedną z gwiazd Przyjaciółek, gdzie od 2012 roku odgrywa postać Patrycji.

Gwiazda poza talentem aktorskim równie świetnie radzi sobie ze śpiewaniem. Udało jej się zwyciężyć drugą edycję Jak oni śpiewają. Wysokie miejsce zajęła również w programie rozrywkowym Twoja twarz brzmi znajomo. W 2019 roku ukazał się jej pierwszy singiel pt. Into U, który cieszy się pochlebnymi recenzjami. Joanna udowodniła również, że świetnie odnajduje się jako prowadząca. Była gospodynią reality show Sposób na faceta. W 2012 roku dołączyła do panelu jurorskiego w Got to dance. Tylko taniec.

43-latka prężnie rozwija również karierę w swoich social mediach. Na Instagramie zgromadziła już prawie 200 tysięcy obserwatorów, którzy chętnie oglądają, jak wygląda jej codzienność. Na profilu Liszowskiej znaleźć można także wiele odważnych zdjęć. Nie bez powodu przecież została okrzyknięta symbolem kobiecości i została ulubienicą męskiej części publiczności.

Joanna Liszowska bez doczepów i peruk

Joanna Liszowska kojarzona jest głównie z burzą blond loków. Aktorka co jakiś czas jednak postanawia zaszaleć i na chwilę zmienia swój wizerunek. Nie jest tajemnicą, że regularne stylizowanie włosów nie wpływa korzystnie na ich kondycję. Gwiazda większą część roku spędza na planach zdjęciowych. Styliści oraz fryzjerzy dwoją się i troją, aby wyglądała wtedy jak najlepiej. To jednak zdecydowanie osłabia kosmyki włosów.

Dla niektórych szokiem było, gdy Joanna ściągnęła doczepy. Na jej głowie zauważono spore przerzedzenie. Zobaczcie, jak Liszowska wygląda w naturalnej odsłonie.

Podoba wam się?


Joanna Liszowska | fot. AKPA

Joanna Liszowska | fot. AKPA

Joanna Liszowska - biust, Kobieca i Męska Marka Roku 2019

Joanna Liszowska - biust, Kobieca i Męska Marka Roku 2019

Joanna Liszowska - Kobieca i Męska Marka Roku 2019

Joanna Liszowska - Kobieca i Męska Marka Roku 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×