Szukaj

Joanna Liszowska zmasakrowała “Aleję gwiazd”? Zdzisława Sośnicka skomentowała wykonanie młodszej koleżanki [WIDEO]

Joanna Liszowska zaśpiewała Aleję gwiazd i została zaatakowana przez słuchaczy. Co na temat tego wykonania sądzi Zdzisława Sośnicka, która tę piosenkę wykonywała jako pierwsza? 
Joanna Liszowska Zdzisława Sośnicka

Joanna Liszowska była jedną z osób, która pojawiła się na scenie Disco pod gwiazdami. Gwiazda wystąpiła nie tylko w roli konferansjerki, ale postanowiła także zaśpiewać. Wybrała Aleję gwiazd, piosenkę którą w oryginale wykonywała Zdzisława Sośnicka.

Wersja Joanny nie spodobała się jednak internautom. W momencie, w którym filmik z jej występu pojawił się w sieci, pod adresem Liszowskiej nie szczędzono krytycznych uwag, które sugerowały, że piosenka została źle dobrana do głosu piosenkarki:

  • Owszem śpiewać każdy może, ale czy każdy musi?
  • Tragedia. Kto na to zezwolił?!!!? Co za profanacja!
  • Ona umie śpiewać, ale tutaj kompletnie jej nie wyszło. Może zabrakło czasu na próby?
  • Jak można było zrobić coś takiego tej piosence?
  • Śpiewać każdy może, czasem lepiej lub czasem gorzej.

W obronę piosenkarki stanęła sama Zdzisława Sośnicka, która przyznała, że zachowanie Liszowskiej było niezwykle odważne:

Fantastycznie, że Joanna za to się wzięła, bo to wielka odwaga. To znaczy, że ona celuje wysoko. Cieszę się, że ktokolwiek się za to bierze – podkreślała Sośnicka w rozmowie z Faktem.

Artystka przyznała, że to nie jest łatwy utwór do wykonania:

Jak go nagrywałam, to płuca mnie bolały. Trzeba było zaśpiewać kilkanaście razy z rzędu, bo wiedziałam, jak wielką emocję trzeba mieć w sobie, żeby nie było to drewniane – dodała artystka.

Wykonanie Liszowskiej możecie zobaczyć poniżej.

 

Zobacz: Joanna Liszowska kusiła apetycznym biustem na koncercie Polsatu! Przebierała się trzy razy i zakasowała wszystkie gwiazdy!

Zobacz: Joanna Liszowska bez makijażu jest tak piękna, że internautom aż odebrało mowę z wrażenia! “Myślałem, że to Shakira”

Zobacz: Joanna Liszowska pobita?! Aktorka udostępniła zdjęcie, na którym wyraźnie wydać bolesne obrażenia


Czy lubisz Joannę Liszowską?

×