Joanna Kurska w sesji z córeczką. Po tych zdjęciach już nie ma wątpliwości, do kogo jest podobna Anna Klara Teodora

Joanna Kurska z córką

Joanna Kurska z córką

Joanna Kurska pojawiła się na charytatywnym wydarzeniu i wzięła udział w sesji z córeczką. Po tych zdjęciach już nie ma wątpliwości, do kogo jest podobna Anna Klara Teodora.

W czwartek miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – gwiazdy zaangażowały się w nagrywanie kolejnej odsłony bajki o Duszku BABU, w którym wzięła udział Joanna Kurska. Zabrała ze sobą córeczkę. Obie zapozowały do zdjęć. Jak wygląda Anna Klara Teodora?

Joanna Kurska w sesji z córką. Do kogo jest podobna Anna Klara Teodora?

Jacek i Joanna Kurscy od ponad dwóch lat tworzą udane małżeństwo. Poznali się w 2016 roku w pracy w Telewizji Polskiej. Obecna żona byłego już prezesa TVP pełniła wówczas funkcję dyrektor programowej i odpowiadała m.in. za wdrożenie jesiennej ramówki. Gdy zaczęła się spotykać z Kurskim, zakończyła współpracę ze stacją.

Wkrótce potem zostali rodzicami Anny Klary Teodory. W życiu rodziny była niemała rewolucja, bo Jacek przestał być prezesem TVP, za to Joanna wróciła do pracy w stacji. Ostatnio skomentowała medialną burzę wokół Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, która nakręca była żona prezentera.

Joanna Kurska, która szefową Pytania na śniadanie została na krótko, zanim prezenterzy ujawnili związek, stwierdziła, że zamieszanie wywołane przez Paulinę Smaszcz jej nie interesuje.

Sprawa kompletnie bez znaczenia. Kasia i Maciek są profesjonalną i ciepłą parą. Wszyscy bardzo im kibicujemy. Sugeruje się wyłącznie wynikami oglądalności, radością i satysfakcja naszych widzów – powiedziała Joanna Kurska dla Faktu.

Zdradziła także, że nie ma zamiaru wtrącać się w to, jak sprawę załatwią zainteresowani.

Jestem producentem „Pytania na śniadanie” i szefową Kasi i Maćka dbam wyłącznie o dobro i PR programu. Nie doradzam prezenterom – dodała.

Tymczasem sama wybrała się na imprezę charytatywną, na którą zabrała córeczkę. Temat eventu był jej bliski, bo tym razem akcja dotyczyła wspierania wcześniaków. Joanna Kurska jest mamą wcześniaka. Kacper, jej starszy syn urodził się 2 miesiące przed terminem i wymagał specjalistycznej opieki. Anna Klara Teodora też była na granicy wcześniactwa. Jej mama trafiła do szpitala na miesiąc przed planowaną datą porodu, bo był niepokój, że zaczyna się akcja porodowa, prawie 3 i pół tygodnia leżała w szpitalu, czekając pod opieką lekarzy na bezpieczny termin porodu. Był wówczas szczyt pandemii, więc Jacek Kurski nie mógł odwiedzać żony, a poród córki widział na żywo w internecie.

Kurska na nagraniu video bajki o Duszku BABU w ramach akcji Pomaganie jest trendy razem z Anną Klara Teodorą pozowała fotoreporterom. Tym razem całkowity zysk ze sprzedaży produktów oznaczonych Duszkiem, fundacja przeznacza na zakup środków pielęgnacji i sprzętu dla oddziałów neonatologicznych. Świąteczny spot z bajką, którą opowiadają gwiazdy, pojawi się w sieci w wigilię.

Joanna prezentowała się świetnie w swetrze i skórzanych spodniach, natomiast córeczkę wystylizowała w czerwoną sukienkę i wplotła jej wstążeczkę w blond włoski. Dziewczynka była nieco skrępowana, ale ostatecznie u boku mamy dała sobie zrobić kilka uroczych ujęć. Nie da się ukryć, że malutka jest bardzo podobna do swojego taty. Tylko zajrzyjcie do naszej galerii, a sami się przekonacie.


Anna Klara Teodora – córka Jacka i Joanny Kurskich

Anna Klara Teodora – córka Jacka i Joanny Kurskich

Joanna Kurska z córką - Pomaganie jest trendy, nagraniu video bajki o Duszku BABU

Joanna Kurska z córką - Pomaganie jest trendy, nagraniu video bajki o Duszku BABU

Joanna Kurska z córką - Pomaganie jest trendy, nagraniu video bajki o Duszku BABU

Joanna Kurska z córką - Pomaganie jest trendy, nagraniu video bajki o Duszku BABU

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kurska bardzo fajna babeczka córcia naburmuszona ale dzieci tak mają.

  • Gość pisze:

   No daj spokój nie masz oczu

  • Gość pisze:

   Chyba masz gorączkę,

  • Gość pisze:

   Chyba to komentaż cichodajki

  • Gość pisze:

   Chyba to komentaż od cichodajki

  • Gość pisze:

   To chyba komentaż od cichodajki

  • Gość pisze:

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Gośćpipin pisze:

   Fajna????!!!! Dziecko,to typowa wiejska dziewczynka. A do pani Kurskiej mam prośbę,by zmniejszyła ilość płynącego w telewizji gówna. Wciąż same powtórki.

  • Jolanta pisze:

   Ladna kobieta ta Joanna.

  • Gośćbgjjk pisze:

   Brzydka jak matka😞🙊

  • Gość pisze:

   Oby dwa ścierwa pisowskie.

  • Jaroslawa pisze:

   Oby tylko z wyglądu przypominała ojca bo jeżeli w głowie będzie taka pustka to szkoda dziecka

  • Gość pisze:

   Dziecko jak. dziecko, wykapany tatuś

 • Gość pisze:

  Dajcie nam z nimi spokoj.

 • Gość pisze:

  Uroda radiowa

 • Gość pisze:

  Kim ta pani jest?
  Żona Kurskiego?po co ona tutaj?
  Szykowanie terenu dla męża?

  • Gość pisze:

   A pokaż swoją miastowa mordke

  • Kasia pisze:

   Hahah babcia 😹😹😹😹

  • Gość pisze:

   My wiemy kim ty jesteś ,prostym,żenującym, małym człowieczkiem ,sfrustrowana ,smutna i samotna osoba.Bardzo Ci współczuję twojego żałosnego życia.No ,ale widocznie twój parszywy charakter powoduje ,że jesteś brzydka ,paskudna osóbka z którą nikt nie chce przebywać,fuj

 • Gość pisze:

  Ocieplanie wizerunku???

 • Gość pisze:

  Wszystko na siłę dziecko istny kurski

 • GośćJoanna Bednar pisze:

  W przyszłosci mała bedzie się wstydzić za rodziców

 • Gość pisze:

  Ale sztuczne !!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×