Szukaj

Żona Jacka Kurskiego pierwszy raz o ciąży: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi”. Mąż traktuje ją jak księżniczkę

Joanna Kurska

Joanna Kurska

Joanna Kurska jest w ciąży. Żona prezesa TVP przerwała milczenie i w jednym z wywiadów wypowiedziała się na ten temat. 

Jacek Kurski i Joanna Klimek poznali się w 2016 roku w Telewizji Polskiej. Ukochana prezesa TVP pełniła wówczas funkcję dyrektor programowej. Odpowiadała m.in. za wdrożenie jesiennej ramówki. W tym samym roku, w którym poznała swojego partnera, zakończyła współpracę we wspomnianej stacji.

Jacek i Joanna dwa razy brali ślub. Po raz pierwszy trzy lata temu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku. Przez kolejne miesiące starali się, by unieważnić poprzednie małżeństwa. Gdy to im udało, 18 lipca 2020 roku stanęli przed ołtarzem. Sakramentalne „tak” wypowiedzieli w kościele w podkrakowskich Łagiewnikach. Towarzyszyła im rodzina i przyjaciele.

Gdy uroczystość dobiegła końca, Joanna Kurska zdecydowała się zdradzić wybrane szczegóły. W rozmowie z jednym z tabloidów powiedziała, że wraz z mężem sięgnęli po te same obrączki, które wybrali na ślub cywilny:

Moim świadkiem była Justyna Karnowska, a świadkiem męża przyjaciel z czasów ogólniaka i podziemia „Solidarności”. Obrączki podawał nam ksiądz. Te same, które mieliśmy na ślubie cywilnym — wyjawiła w rozmowie z Faktem.

Nowożeńcy, ze względu na pandemię koronawirusa, odpuścili sobie podróż poślubną.

Joanna Kurska jest w ciąży. Jak się czuje?

W poniedziałkowy poranek kolorową prasę obiegły informacje, że Joanna Kurska jest w ciąży. Wybranka 55-letniego Jacka Kurskiego, która w tym roku będzie świętować 48. urodziny, ma już sporych rozmiarów brzuszek. Osoby z otoczenia przyszłych rodziców donosiły wówczas, że przyszła mama dobrze się czuje:

Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Stara się towarzyszyć żonie w czasie wszystkich badań i wizyt kontrolnych – mówi osoba z otoczenia małżonków w Fakcie.

Sami zainteresowani przez pewien czas nie komentowali tych doniesień. Żona prezesa TVP postanowiła jednak przerwać milczenie. W rozmowie z Super Expressem powiedziała, że zarówno ona, jak i jej mąż nie mogą się doczekać narodzin maleństwa. Odliczają dni do porodu i już szykują pokoik dla dziecka:

Przeżywamy piękne chwile. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, nie możemy się doczekać naszego maleństwa.

Tabloid podaje, że Joanna kilka dni temu wybrała się na badania kontrolne do szpitala MSWiA  w Warszawie. Na miejsce przywiózł ją mąż, który przez kolejne dwie godziny czekał w samochodzie.

Warto wspomnieć, że Jacek Kurski ze związku z poprzednią żoną, Moniką, ma troje dzieci: synów Antoniego oraz Olgierda i córkę Zuzannę. Joanna jest już mamą Filipa.


Ślub Jacka i Joanny Kurskiej w Krakowie-Łagiewnikach

scena z: Joanna Klimek-Kurska, Jacek Kurski, fot. AKPA/AKPA

Ślub Jacka i Joanny Kurskiej w Krakowie-Łagiewnikach

Ślub Jacka i Joanny Kurskiej w Krakowie-Łagiewnikach

Ślub Jacka i Joanny Kurskiej w Krakowie-Łagiewnikach

Ślub Jacka i Joanny Kurskiej w Krakowie-Łagiewnikach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×