Szukaj

Pożar strawił dom znanej dziennikarki. Joanna Kurowska apeluje o pomoc i odsłania kulisy tragedii

Joanna Kurowska

Joanna Kurowska

Joanna Kurowska zwróciła się do internautów z prośbą o pomoc i wsparcie zbiórki. Spłonął dom znanej dziennikarki, Małgorzaty Puczyłowskiej, która straciła dorobek życia. Media obiegły zdjęcia.

Joanna Kurowska ponad 30 lat temu związała swoje życie z aktorstwem. Od tamtej pory występuje na deskach teatrów oraz w popularnych serialach. Pierwsza produkcja, która przyniosła jej rozpoznawalność to Czterdziestolatek. Sporą sympatię widzów zyskała też dzięki roli Jadwigi w produkcji Graczykowie.

Joanna Kurowska zaapelowała o pomoc dla Małgorzaty Puczyłowskiej

Kurowska prowadzi konta w mediach społecznościowych, gdzie stara się być w stałym kontakcie z fanami. Jest aktywna m.in. na Facebooku. Gdy kobiety protestowały po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, właśnie tam podzieliła się swoją traumatyczną historią. Zdradziła, że urodziła martwe dziecko:

W piątym miesiącu odeszły mi wody płodowe. Dwa tygodnie leżałam na podtrzymaniu, szprycowana antybiotykami, wciąż modląc się, aby napłynęły. Ale one nie napływały. Niczego mi nie oszczędzono. Młody lekarz, stwierdził żrąc bułkę z szynką, i patrząc beznamiętnie w monitor USG – że dziecko jest martwe i muszę rodzić siłami natury, jeśli chcę następne urodzić zdrowe.

W środowe południe w tym samym miejscu zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc. Zaapelowała, by każdy, kto może, wpłacił pieniądze na zbiórkę dla dziennikarki Małgorzaty Puczyłowskiej. Napisała, że to ona odpowiadała za charytatywne pokazy mody, a także stara się wspierać osoby potrzebujące.

Teraz Puczyłowska potrzebuje pomocy. W wyniku pożaru straciła dom. Nie stać jej na to, żeby go odbudować. Dziennikarka zwróciła się więc z apelem do ludzi dobrej woli:

Nigdy nie prosiłam o nic dla siebie. Ale teraz proszę….. dla mojej przyjaciółki, znakomitej dziennikarki, Małgosi Puczyłowskiej. Zapaliły się sadze w kominie i spalił się jej ukochany dom w Starej Miłosnej. Małgosia od lat organizowała charytatywne pokazy mody dla dzieci z niepełnosprawnościami (zdjęcia z tych pokazów) Zawsze gotowa pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Teraz, w potrzebie jest Ona. Jak się zbierze jakaś suma, aby mogła odbudować dom to będziemy mogli uwierzyć w to, że karma wraca. A chcemy wierzyć….. i choćby dlatego warto wrzucić grosik. Ja już wrzuciłam.

Dla osób, które zdecydują się pomóc, podała numer konta:

Podaję nr. 43 1050 1025 1000 0090 8043 1506 – grupa sherlook look sp.zoo. Z góry dziękuję w imieniu Małgosi. Obyśmy nigdy nie byli w takiej sytuacji. Dobro wraca. Proszę o udostępnianie.

Kochani.Nigdy nie prosiłam o nic dla siebie. Ale teraz proszę….. dla mojej przyjaciółki, znakomitej dziennikarki ,…

Posted by Joanna Kurowska on Wednesday, February 3, 2021

Internauci w komentarzach dziękują aktorce za nagłaśnianie sprawy i deklarują, że w miarę możliwości będą wspierać zbiórkę.


Joanna Kurowska zaapelowała z prośbą o pomoc dla przyjaciółki

Joanna Kurowska zaapelowała z prośbą o pomoc dla przyjaciółki

Joanna Kurowska zaapelowała z prośbą o pomoc dla przyjaciółki

Joanna Kurowska zaapelowała z prośbą o pomoc dla przyjaciółki

Joanna Kurowska zaapelowała z prośbą o pomoc dla przyjaciółki

Joanna Kurowska zaapelowała z prośbą o pomoc dla przyjaciółki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×