Szukaj

Joanna Kurowska w żałobie: „Boże, wbiłeś we mnie wszystkie noże”. Pożegnalny list aktorki rozrywa serce

Joanna Kurowska

Joanna Kurowska

Joanna Kurowska właśnie poinformowała o śmierci swojej ukochanej siostry Hanny. Aktorka mierzy się z ogromnym bólem. Jej wpis rozrywa serce na kawałki. 

Joanna Kurowska w świecie show-biznesu zadebiutowała 33 lata temu. Od tamtej pory możemy ją oglądać na deskach teatrów, oraz jako gwiazdę najpopularniejszych seriali. Widzowie pokochali ją przede wszystkim za jej pogodne usposobienie i role w sitcomach. Pierwsza produkcja, która przyniosła jej sporą sławę to Czterdziestolatek. 20 lat później, a także Graczykowie. Artystka może pochwalić się też talentem wokalnym. Wzięła nawet udział w trzeciej edycji polsatowskiego programu Jak oni śpiewają?.

Joanna Kurowska w swoim życiu wycierpiała już bardzo wiele. Gwiazda pomimo tego, że na scenie zawsze towarzyszy jej uśmiech nie miała łatwo. Gdy była jeszcze dzieckiem, zmarł jej rodzony brat. Kolejne tragiczne rozstanie przeżyła już jako dorosła osoba. Musiała pożegnać swoje pierwsze dziecko, oraz męża. Aktorka od 1997 roku była żoną Grzegorza Świątkiewicza. Mężczyzna zmarł 6 lat temu, przegrywając walkę z ciężką chorobą. Miał 55 lat. Na początku tego roku gwiazda pożegnała również swoich rodziców, którzy zmarli po ciężkiej chorobie. Właśnie poinformowała o kolejnej wielkiej tragedii.

Joanna Kurowska żegna się z siostrą. Jej wpis przeszywa serce

Joanna Kurowska musi zmierzyć się z kolejną wielką traumą w swoim życiu. Aktorka swoim wpisem na Facebooku poinformowała o śmierci swojej ukochanej siostry, która była jej najlepszą przyjaciółką. W social mediach zamieściła bardzo wzruszający wpis, który jest równocześnie przepełniony ogromnym żalem. Gwiazda niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że jej życie jest niebywale przygnębiające, a uśmiech, który jej towarzyszy jest tylko pozą.

Dzisiaj w nocy ku Zielonym Pastwiskom odeszła moja ukochana siostra Hania… Była najlepszym człowiekiem, jakiego znałam. Przez lata opiekowała się naszymi chorymi rodzicami. Była dobra, dobroci, jakiej dzisiaj już nie ma… Dwa tygodnie temu byłam u NIEJ na Kaszubach. Byłyśmy tak beztrosko szczęśliwe. Za dwa dni miała przyjechać do mnie… Na stole w kuchni stoją jeszcze pierogi, które kupiłam dla Ciebie, bo wiem, że lubiłaś… Haniu, jadę do Ciebie… Moje serce krwawi… Boże, wbiłeś we mnie wszystkie noże.

Dzisiaj w nocy ku Zielonym Pastwiskom odeszła moja ukochana siostra Hania..Była najlepszym człowiekiem jakiego…

Opublikowany przez Joannę Kurowską Środa, 29 lipca 2020

Śmierć ukochanej siostry Hanny jest dla gwiazdy ogromnym zaskoczeniem. Pod postem pojawiły się kondolencje od fanów aktorki. My również się do nich przyłączamy.


Joanna Kurowska - uroczyste spotkanie

Joanna Kurowska - uroczyste spotkanie "Obiady Czwartkowe"

Joanna Kurowska na premierze książki Agaty Młynarskiej
Joanna Kurowska - Christmas Party

Joanna Kurowska - Christmas Party

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×