Szukaj

Joanna Kulig zarabia jak zagraniczna gwiazda! Za pracę na planie serialu Netfliksa Polka zgranie niewyobrażalna fortunę!

Joanna Kulig serial "The Eddy"

Joanna Kulig dostała rolę w nowej produkcji Netfliksa. Polska aktorka rozpoczęła już pracę na planie produkcji The Eddy. Okazuje się, że polska aktorka za jeden dzień zdjęciowy zgarnie 100 tysięcy złotych.

Joanna Kulig za sprawą sukcesu filmu Pawła Pawlikowskiego – Zimna wojna, natychmiast stała się aktorką rozpoznawalną na świecie. Notowania polskiej gwiazdy znacznie podskoczyły, zatem nic dziwnego, że Joasia szybko po oscarowej gali otrzymała wspaniałą propozycję pracy, której mogą jej zazdrościć prawie wszystkie polskie aktorki. Kulig rozpoczęła pracę na planie nowego serialu Netlifksa – The Eddy, w którym zagra postać Mai, piosenkarki, która walczy z chorobą alkoholową.

Zdjęcia do produkcji są kręcone we Francji, a za reżyserię odpowiada znany reżyser Damien Chazelle, nagrodzony za swój wspaniały musical – La La Land. Joanna Kulig przebywa już we Francji, na planie jest traktowana prawie jak światowa gwiazda, szczególnie jeżeli chodzi o wynagrodzenie. Jak podaje Super Express polska aktorka za jeden dzień zdjęciowy we Francji zarobi około 100 tysięcy złotych. Oprócz takiej kosmicznej gaży Joasia ma do swojej dyspozycji własną limuzynę, zapewnione luksusowe i bardzo wykwintne wyżywienie oraz opiekę zdrowotną dla siebie i swojego 4-miesięcznego synka, który przebywa z nią we Francji.

 Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do „The Eddy” i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę. Dziękuję za wasze wsparcie i za to, że jesteście – napisała aktorka

Polskie aktorki z cała pewnością o takich luksusach mogą tylko pomarzyć.

 

Joanna Kulig dopiero wróciła do kraju, a już ma ręce pełne roboty! Szykuje nową filmową perełkę!

HOT: Joanna Kulig z synem i mężem na spacerze! To wielki i uroczy debiut rodziny w komplecie!

Joanna Kulig skrytykowana za zdjęcie z katedrą Notre-Dame. Powstało chwilę przed tragicznym w skutkach pożarem


Joanna Kulig

Joanna Kulig " The Eddy" - Instagram

Joanna Kulig pozuje na tle katedry Notre Dame w Paryżu

Joanna Kulig pozuje na tle katedry Notre Dame w Paryżu

Joanna Kulig wygrała odcinek Szansy na suckes

Joanna Kulig wygrała odcinek Szansy na suckes

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×