Szukaj

Joanna Kulig podbija Stany Zjednoczone! Dostała rolę w ogromnej produkcji. Zagra z samymi hollywoodzkimi gigantami!

Joanna Kulig zagrała w zagranicznym serialu

Zimna Wojna stała się dla Joanny Kulig przepustką do blichtru i splendoru, jakim jest praca z największymi hollywoodzkimi gwiazdami. Po premierze filmu podczas Cannes 2018 o ślicznej polskiej aktorce zaczęło się robić coraz głośniej, a nowa popularność zbiera swoje żniwa. Kulig wyznała właśnie, że dostała rolę w ogromnej amerykańskiej produkcji. Jej koledzy z planu mają naprawdę wielkie nazwiska.

Serial nazywa się Hannah i tworzony jest na podstawie filmu z 2011 roku. Kulig zagrała u boku Cate Blanchett, Eric Bana czy Esme Creed-Miles, a zdjęcia powstawały między innymi w Budapeszcie. Joanna wcieliła się w rolę matki tytułowej bohaterki, która od dziecka szkolona była tylko w jednym celu: miała zostać zabójcą do wynajęcia.

Aktorka, która wymieniana jest wśród gwiazd mających największe szanse na Oscara w 2019 roku, nie ukrywa ekscytacji nową rolą:

Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona. Jak to, mam zagrać matkę? Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało – mówi aktorka

Wygląda na to, że przepowiednie dotyczące kariery Joanny zaczynają się spełniać. Zimna Wojna otworzyła przed nią drzwi do zagranicznej sceny, a aktorka czerpie z tej okazji pełnymi garściami.

Do szczęścia brakuje tylko Oscara. 😉

WOW! Joanna Kulig pochwaliła się zdjęciem z największą gwiazdą Hollywood! Fani pieją z zachwytu: „Coś niesamowitego!”

Ciężarna Joanna Kulig szaleje w Central Parku! Jej brzuch jest już bardzo duży!

Ciążowe krągłości Joanny Kulig ujrzały światło dzienne! A tak walczyła, żeby je zakryć!


Joanna Kulig z Jodie Foster w Nowym Jorku

Joanna Kulig z Jodie Foster w Nowym Jorku

Joanna Kulig pokazała swój duży brzuch ciążowy

Joanna Kulig pokazała swój duży brzuch ciążowy

Joanna Kulig ukrywa ciążowy brzuszek

Joanna Kulig ukrywa ciążowy brzuszek

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×