Szukaj

Joanna Kulig podbija Stany Zjednoczone! Dostała rolę w ogromnej produkcji. Zagra z samymi hollywoodzkimi gigantami!

Joanna Kulig zagrała w zagranicznym serialu

Zimna Wojna stała się dla Joanny Kulig przepustką do blichtru i splendoru, jakim jest praca z największymi hollywoodzkimi gwiazdami. Po premierze filmu podczas Cannes 2018 o ślicznej polskiej aktorce zaczęło się robić coraz głośniej, a nowa popularność zbiera swoje żniwa. Kulig wyznała właśnie, że dostała rolę w ogromnej amerykańskiej produkcji. Jej koledzy z planu mają naprawdę wielkie nazwiska.

Serial nazywa się Hannah i tworzony jest na podstawie filmu z 2011 roku. Kulig zagrała u boku Cate Blanchett, Eric Bana czy Esme Creed-Miles, a zdjęcia powstawały między innymi w Budapeszcie. Joanna wcieliła się w rolę matki tytułowej bohaterki, która od dziecka szkolona była tylko w jednym celu: miała zostać zabójcą do wynajęcia.

Aktorka, która wymieniana jest wśród gwiazd mających największe szanse na Oscara w 2019 roku, nie ukrywa ekscytacji nową rolą:

Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona. Jak to, mam zagrać matkę? Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało – mówi aktorka

Wygląda na to, że przepowiednie dotyczące kariery Joanny zaczynają się spełniać. Zimna Wojna otworzyła przed nią drzwi do zagranicznej sceny, a aktorka czerpie z tej okazji pełnymi garściami.

Do szczęścia brakuje tylko Oscara. 😉

WOW! Joanna Kulig pochwaliła się zdjęciem z największą gwiazdą Hollywood! Fani pieją z zachwytu: „Coś niesamowitego!”

Ciężarna Joanna Kulig szaleje w Central Parku! Jej brzuch jest już bardzo duży!

Ciążowe krągłości Joanny Kulig ujrzały światło dzienne! A tak walczyła, żeby je zakryć!


Czy doceniasz polskich aktorów, którzy grają w zagranicznych produkcjach?

×