Szukaj

Joanna Kulig nagle kończy swoją bajkową przygodę z wielkim kinem w Hollywood! Aktorka rzuca karierę i wraca do Polski! Ma ku temu ważny powód!

Joanna Kulig piersi

Joanna Kulig piersi

Joanna Kulig rezygnuje z wielkiej kariery w Hollywood

Joanna Kulig po swoim wielkim triumfie w Stanach Zjednoczonych postanowiła zrezygnować z kariery w Hollywood i wrócić do Polski. Ma ku temu ważny powód, który wyjawiła w szczerym wywiadzie.

Joanna Kulig w ostatnim czasie była na pierwszych stronach prawie wszystkich polskich kolorowych magazynów. Na temat polskiej aktorki rozpisywały się lokalne tabloidy, jak również niektóre portale zagraniczne. Wszystko za sprawą sukcesu filmu Pawła PawlikowskiegoZimna wojna, w którym Joanna zagrała główną rolę. Intensywna promocja filmu za oceanem sprawiła, że Polka stała się rozpoznawalna i, jak niektórzy sugerowali, rozpoczęła swój wielki amerykański sen w światowym filmie.

Jeszcze niedawno Kulig twierdziła, że pragnie na stałe zamieszkać w USA i tam wychowywać swoje pierwsze dziecko, które niedawno urodziła. Polka przez kilka miesięcy przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie promowała swój film, co w dużym stopniu otworzyło jej drzwi do wielkiego świata Hollywood. Niestety splendor Zimnej wojny już zgasł, promocja filmu, choć była ogromna, nie przyniosła upragnionego Oscara, nie ma nowych propozycji, zatem Kulig zmieniła nagle zdanie – zdecydowała się powrócić do Polski.

Jak czytamy w Dobrym Tygodniu, polska aktorka wraca do Warszawy, bowiem pragnie pokazać swoje dziecko rodzinie. Jak sama stwierdziła na łamach Faktu, po prostu „woli mieszkać u siebie”:

Nie mam zamiaru zostawać, nie czuję takiej potrzeby. W wieku 36 lat, z ułożonym życiem rodzinnym, mając wspaniałego męża, który mnie bardzo wspiera, czuję się bezpiecznie – wyznała Kulig.

Mimo wielkiego zamieszania wokół jej osoby, Joanna o swoim pobycie w Los Angeles nie wypowiada się zbyt pochlebnie:

Los Angeles jest jak scenografia. Fajnie wygląda na filmach, ale na żywo? Domy są kartonowe. Gdy zostaję sama, boję się, że ktoś uderzy raz pięścią w nasze drzwi i je rozwali – mówiła w wywiadzie dla Vogue’a.

Joanna Kulig wraca do Polski ze swoim synkiem jeszcze przed wakacjami. Wiadomo również, że latem rozpocznie pracę na planie u boku swojego męża Macieja Bochniaka. Postać grana przez Kulig w nowym filmie nie ma zbyt wielu mówionych kwestii. Tym razem gwiazda Zimnej wojny będzie miała okazję zaskoczyć swoich fanów zupełnie innymi umiejętnościami – będzie jeździć konno i strzelać niemalże jak w dobrym westernie.

Czekacie na nowy film z Joanna Kulig?

Oscary 2019: Joanna Kulig jak wielka światowa gwiazda! Jej stylizacja powala na kolana!

Nie udało się. „Zimna wojna” bez Oscara. Z kim przegraliśmy?

Pierwszy wywiad z Joanną Kulig po Oscarach 2019! Po raz pierwszy o macierzyństwie, dalszej karierze i powrocie do Polski!


Joanna Kulig na rozdaniu Oscarów 2019

Joanna Kulig na rozdaniu Oscarów 2019

Joanna Kulig – Oscary 2019

Joanna Kulig – Oscary 2019

Joanna Kulig w siedzibie NASA

Joanna Kulig w siedzibie NASA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×