Joanna Kulig zagra w hitowej produkcji Netflixa! Dostała główną rolę!

Joanna Kulig Netflix

Joanna Kulig w serialu Netflixa „The Eddy”

Joanna Kulig zagra w nowym serialu Netflixa. W produkcji The Eddy wcieli się w jedną z głównych bohaterek. O czym będzie opowiadał serial? Kto jeszcze w nim zagra?

Joanna Kulig wspina się po szczeblach międzynarodowej kariery mozolnie, ale z uporem. Gwiazda zagrała w serialu Hannah, a teraz pojawi się jako jedna z głównych bohaterek w serialu NetflixaThe Eddy. Gwiazda po Zimnej Wojnie stała się prawdziwym fenomenem, a producenci filmowi zaczynają się o nią bić. Propozycje spływają ze wszystkich stron, ale to właśnie The Eddy ma szansę otworzyć jej drogę do świata wielkiej sławy i wielkich pieniędzy. Co wiadomo o serialu? W notce prasowej wypuszczonej przez platformę podano kilka szczegółów:

The Eddy to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. To opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście. Kręcony w Paryżu ośmioodcinkowy serial produkcji Endeavor Content będzie dostępny wyłącznie na Netflix.

W produkcję uwikłani są nagrodzony Oscarem Damien Chazelle, który zadebiutuje w telewizyjnym formacie, Jack Thorne, Glen Ballard, a także Andre Holland, który nie tylko zagra z Kulig, ale również został współproducentem.

W kogo wcieli się Joanna? Wygląda na to, że ma przed sobą kolejną rolę-wyzwanie:

MAJA to kobieta o niezwykłym głosie borykająca się z problemem alkoholowym. Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji. – głosi informacja prasowa

Jak myślicie, Kulig tą rolą otworzy sobie drzwi do stałej współpracy z produkcyjnym gigantem?

HOT: Joanna Kulig z synem i mężem na spacerze! To wielki i uroczy debiut rodziny w komplecie!

Joanna Kulig dopiero wróciła do kraju, a już ma ręce pełne roboty! Szykuje nową filmową perełkę!

Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie salony! Stylizacja prosta, ale bardzo efektowna!


Joanna Kulig wygrała odcinek Szansy na suckes

Joanna Kulig wygrała odcinek Szansy na suckes

Joanna Kulig z dzieckiem i mężem na spacerze

Joanna Kulig z dzieckiem i mężem na spacerze!!!PAPARAZZI!!! BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! JOANNA KULIG Z DZIECKIEM I MEZEM WYBRALI SIE NA SPACER WARSZAWA 29.03.2019 PAPARATY 06/07/14

Joanna Kulig - Orły 2019

Joanna Kulig - Orły 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×