Szukaj

Joanna Kulig idzie jak burza! Najpierw „Vogue”, a teraz? Kolejny amerykański magazyn stracił dla niej głowę!

Joanna Kulig w amerykańskim "Vanity Fair"

Joanna Kulig w amerykańskim "Vanity Fair"

Joanna Kulig w „Vanity Fair”

Joanna Kulig na sesji zdjęciowej dla amerykańskiego „Vanity Fair”. Po wywiadzie dla „Vogue” podbiła kolejny magazyn. Jak wygląda na zdjęciu? Zobaczcie sami!

Sesja Joanny Kulig w „Vanity Fair”

Kariera Joanny Kulig wystrzeliła jak z procy i powoli zaczyna wymykać się spod kontroli. Aktorka, której najnowszy film zadebiutował w Cannes w 2018 roku, stała się międzynarodowym fenomenem w mgnieniu oka. Zimna Wojna wyreżyserowana przez Pawła Pawlikowskiego zdobywa poklask wszędzie, gdzie jest wyświetlana, a piękna blondynka z Polski jest na językach największych gwiazd i twórców Hollywood.

Ciężarna Kulig przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie czeka na narodziny dziecka i galę wręczenia Oscarów 2019, podczas której o nagrodę będzie walczyła między innymi Zimna Wojna. Mówi się również, że Joanna ma szansę dostać Oscara dla najlepszej aktorki, co bez wątpienia byłoby ukoronowaniem doskonałego roku, który przeżyła. Rzuciła na kolana nie tylko filmowców, ale również prasę. Wywiad z nią ukazał się niedawno w amerykańskim Vogue, a teraz nadszedł czas na Vanity Fair.

Kulig pochwaliła się zdjęciem z przepięknej sesji dla magazynu na swoim Instagramie. Czarno-biała fotografia, na której Joanna pozuje w nieporządnej, artystycznej fryzurze zachwyciła fanów. Pod zdjęciem roi się od komplementów i zapewnień, że wszyscy są z niej niesamowicie dumni. Bo jak nie być?

Zobaczcie sami. Prawda, że piękna?

Ciężarna Joanna Kulig zrobiła niezłą scenę na oczach ludzi! Piszczała i krzyczała, a wszystko uchwyciły kamery! [WIDEO]

Sroga Anna Wintour zachwycona Joanną Kulig! Polka została gwiazdą amerykańskiego „Vogue’a”!

Gwiazdy na premierze kolekcji PLNY LALA x SpongeBob: Lara Gessler, Anna Dec, Natalia Klimas, Marta Kuligowska, Monika Miller,


Joanna Kulig w amerykańskim

Joanna Kulig w amerykańskim "Vanity Fair"

Joanna Kulig z Bradem Pittem na imprezie studia Amazon

Joanna Kulig z Bradem Pittem na imprezie studia Amazon

Joanna Kulig – Nagrody Governors 2018

Joanna Kulig – Nagrody Governors 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×