Joanna Kulig pierwszy raz pokazała synka. Fani aż dwa lata czekali na zdjęcie Jasia

Joanna Kulig

Joanna Kulig

Joanna Kulig na początku zeszłego roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda długo trzymała swoich fanów w niepewności i dopiero teraz pokazała pierwsze zdjęcie syna. Jaś to już duży chłopiec. 

Joanna Kulig, to jedna z tych polskich aktorek, którym udało się zrobić karierę nie tylko w naszym kraju, ale przede wszystkim za granicą. Każda kolejna produkcja z jej udziałem zdecydowanie jest gwarancją sukcesu i oglądalności. Za pracę wielokrotnie jest nagradzana, na swoim koncie ma już statuetkę Orła za drugoplanową rolę w filmie Sponsoring, oraz kolejną za główną rolę w Zimnej Wojnie. To ten drugi film zdecydowanie pomógł w drodze do światowej kariery. Produkcja była aż trzykrotnie nominowana do Oscara.

Aktorka podczas promocji filmu zdecydowała się zamieszkać w Los Angeles i była wręcz zasypywana kolejnymi propozycjami pracy. Później przeniosła się do Francji, gdzie pracowała nad serialem Netflixa The Eddy. Joanna robiła to wszystko z malutkim dzieckiem u boku. W 2019 roku bowiem po raz pierwszy została mamą. Jej synek Jan przyszedł na świat w lutym zeszłego roku w jednej z amerykańskich klinik. Gwiazda po niemal dwóch latach zdecydowała się pokazać chłopca. Jak wygląda?

Joanna Kulig pokazała syna

Joanna Kulig od 11 lat jest w szczęśliwym związku. W 2009 roku poślubiła reżysera i scenarzystę Macieja Bochniaka. Artystka bardzo rzadko wypowiada się na temat tego, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Postanowiła grubą kreską oddzielić swoją codzienność od pracy. Zdarza jej się jednak zrobić wyjątek i udzielić wywiadu, w którym uchyli rąbka tajemnicy. Bardzo zależało jej na zagraniu w serialu The Eddy, podczas castingów miała już widoczne ciążowe krągłości. Praca na planie serialu zaczęła się, gdy była świeżo po porodzie. Nie ukrywała, że połączenie macierzyństwa z pracą na planie było bardzo trudne.

Miałam doły, płakałam. Ale wszyscy w tym serialu przekraczali strefę komfortu. To było ekstremalnie trudne. Jak się skończyło, to było: uf, udało się. Jednak to pokazuje, że ma się ograniczony zasób energetyczny. Bycie aktorką i mamą jest sprzeczne.

Podwójnym utrudnieniem było także to, ze jej mąż w tym czasie pracował w Polsce i nie mógł pomagać w opiece nad dzieckiem. Serial oczywiście zakończył się wielkim sukcesem, a aktorka może już teraz nieco odpocząć i poświęcić się rodzinie w pełni. Mały Jaś już niedługo skończy dwa lata. Z tej okazji jego mama zrobiła fanom wielką niespodziankę i postanowiła pokazać jego pierwsze zdjęcie. Joanna z synem wybrali się wspólnie na zimowe zakupy i uwiecznili to w kadrze. To już bardzo duży chłopiec o uroczej blond czuprynie.

Fotografię, którą Kulig udostępniła na swoim Instastory możecie zobaczyć w naszej galerii.

 

 


Joanna Kulig z synem Jasiem

Joanna Kulig z synem Jasiem

Joanna Kulig z dzieckiem i mężem na spacerze

Joanna Kulig z dzieckiem i mężem na spacerze!!!PAPARAZZI!!! BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! JOANNA KULIG Z DZIECKIEM I MEZEM WYBRALI SIE NA SPACER WARSZAWA 29.03.2019 PAPARATY 06/07/14

Joanna Kulig zabrała męża i syna na wiosenny spacer

Joanna Kulig zabrała męża i syna na wiosenny spacer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×