Szukaj

Joanna Kulig spełnia wielki sen swojej mamy! Życzyła jej międzynarodowej kariery? „Od lat marzyła, by…”

Joanna Kulig 2018

Joanna Kulig 2018

Joanna Kulig spełniła marzenie mamy zachodząc w ciążę

Joanna Kulig stoi u progu międzynarodowej kariery na miarę prawdziwych legend kina, którym wystarczył jeden film by wybić się ponad wszystkich i przejść do historii. Zimna Wojna otworzyła przed nią wrota do Hollywooda propozycje udziału w prestiżowych amerykańskich (i nie tylko) produkcjach wciąż napływają. Zawodowo Joanna nie ma na co narzekać, a prywatnie? Prywatnie niedługo po raz pierwszy urodzi dziecko i właśnie na tym polu od wielu lat dopingowała ją mama!

Jak donoszą tabloidy, mama Joanny od dawna marzyła o wnuku i dopytywała córkę kiedy się go doczeka. W ich rodzinie pojawiło się już co prawda kolejne pokolenie, ale ciąża Kulig wywołała ogromną euforię:

Mama nigdy nie pchała Joanny do zdobywania sławy. Jest dumna z jej filmów, ale od lat marzyła, by córka w końcu zaszła w ciążę. Gdy to się stało, kamień spadł jej z serca. Jest naprawdę szczęśliwa. Mama Joasi już kompletuje wyprawkę dla malucha i zapowiedziała córce, że może liczyć na jej pomoc przy dziecku. Ona uwielbia zajmować się wnukami. W tej rodzinie zawsze tak było – wyjawia Fakt

Kulig jest bardzo związana ze swoją rodziną. Jak wyjawił jakiś czas temu jej brat, woda sodowa to dla niej obce zjawisko:

Kariera nie uderzyła Joasi do głowy. Żartuje, że przyjeżdża do mnie, by posłuchać krytyki. Zawsze mówię jej wprost, czy mi się podobał film, czy nie, albo co sądzę o jej roli. Wie, że jestem szczery i mam odwagę powiedzieć jej prawdę, a nie tylko chwalić jak inni – skwitował

Anioł, nie kobieta. 😉

Joanna Kulig zachłysnęła się popularnością? Brat aktorki pierwszy raz skomentował jej sukces!

A jednak! Ciąża Joanny Kulig potwierdzona! Znamy płeć dziecka i wiemy kiedy urodzi!

Ciężarna Joanna Kulig na okładkę francuskiego wydania „ELLE”! Polka robi furorę na świecie!


Joanna Kulig ukrywa ciążowy brzuszek

Joanna Kulig ukrywa ciążowy brzuszek

Joanna Kulig pokazała swój duży brzuch ciążowy

Joanna Kulig pokazała swój duży brzuch ciążowy

Joanna Kulig z Jodie Foster w Nowym Jorku

Joanna Kulig z Jodie Foster w Nowym Jorku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×