To będzie poród w hollywoodzkim stylu! Joanna Kulig zapłaci fortunę!

Joanna Kulig kariera w USA

W jakiej klinice urodzi Joanna Kulig?

Joanna Kulig przygotowuje się właśnie do narodzin swojego pierwszego dziecka. Aktorka wybrała już ponoć klinikę, w której za pobyt zapłaci około 100 tys. złotych!

Joanna Kulig chyba na dobre zadomowiła się w Stanach Zjednoczonych. Aktorka promując Zimną Wojnę wywalczyła poniekąd trzy nominacje do tegorocznych Oscarów. Choć ona sama na statuetkę szansy nie ma, nie poddaje się i zostaje w Ameryce. To właśnie w Los Angeles urodzi swoje pierwsze dziecko:

Joasia uznała, że skoro ma zostać aż do ceremonii wręczenia Oscarów, która będzie pod koniec lutego, to nie ma sensu wracać do Polski tylko na poród. A urodzenie dziecka w Ameryce ułatwi potem uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego, co otwiera możliwości studiów i pracy – zdradziła znajoma z otoczenia gwiazdy.

Jak teraz się dowiadujemy, Kulig postanowiła urodzić w bardzo znanej i drogiej klinice. Mowa o Cedars-Sinai Medical Center, gdzie przyszłe mamy traktowane są wręcz jak królowe. Zapewnioną mają nie tylko najlepszą opiekę medyczną, ale także makijażystki czy fryzjera. Do tego dochodzą najwyżej jakości posiłki każdego rodzaju. Za taki luksus trzeba zapłacić uwaga… około 100 tysięcy złotych!

Aktorka nie będzie tam sama. Na dniach przyleci do niej mąż – reżyser Maciej Bochniak, z którym od lat tworzą szczęśliwy związek:

Uzupełniamy się, bardzo do siebie pasujemy pod względem osobowościowym. Śmiejemy się, że mamy temperament do godzenia się, a nie do wzbudzania konfliktów – wyznała Kulig.

Zanim nadejdzie moment rozwiązania, aktorka zwiedza Stany Zjednoczone. Ostatnio w odwiedziny przylecieli do niej przyjaciele m.in Rafał Zawierucha, z którymi wybrała się do siedziby NASA.

Joanna Kulig przerażona kulisami Hollywood. Co najbardziej rzuciło jej się w oczy?

Oto jedyna Polka, która była nominowana do Oscara! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

Steven Spielberg zachwycony Joanną Kulig! By zdobyć jej względy zaprosił ją do domu i zrobił coś niesamowitego


Joanna Kulig w siedzibie NASA

Joanna Kulig w siedzibie NASA

Joanna Kulig w siedzibie NASA

Joanna Kulig w siedzibie NASA

Joanna Kulig - Critics Choice Awards 2019

Joanna Kulig - Critics Choice Awards 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×