Szukaj

Joanna Kulig podjęła ważną decyzję dotyczącą porodu! Zostało naprawdę mało czasu

Joanna Kulig kiedy urodzi

Joanna Kulig kiedy urodzi

Joanna Kulig urodzi dziecko w USA

Joanna Kulig urodzi dziecko w USA. Gwiazda Zimnej Wojny, o której zrobiło się głośno na całym świecie po premierze filmu Pawła Pawlikowskiego podczas Cannes 2017 już za kilka tygodni po raz pierwszy zostanie mamą. Obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest niezwykle zajęta promowaniem swojego filmu i przygotowaniami do Oscarów 2019. Jak donosi Super Express, jej myśli długo zaprzątała jednak bardziej kluczowa od rozdania nagród kwestia: gdzie urodzić swoją pierwszą pociechę?

Ostatecznie decyzja została podjęta całkiem niedawno, a jeśli wierzyć doniesieniom gazety, Kulig urodzi w Stanach Zjednoczonych:

Jako matce obywatela amerykańskiego będzie jej łatwiej otrzymać dla siebie obywatelstwo USA. Jeśli nie będzie chciała na nie czekać kilka lat, może liczyć na pomoc swojej agencji. W takich sytuacjach załatwiana jest wiza O-1, która przyznawana jest osobom wykazującym wyjątkowe uzdolnienia, np. w sztuce filmowej –wyjawił tabloidowi znajomy aktorki

Podobno do podjęcia decyzji o porodzie w USA namówiła Joannę Weronika Rosati, która sama w zeszłym roku urodziła tam córeczkę. Weronika bardzo chwaliła sobie klinikę, którą wybrała w Los Angeles. Nie mogła narzekać na nic: miała do dyspozycji wszystkie luksusy, które mają ułatwić młodej mamie pierwszy poród i dojście do siebie, a także szalenie wykwalifikowaną opiekę lekarską, dzień i noc dbającą o to, by rodzącej i jej dziecku nie stało się nic złego.

Z punktu widzenia kariery i dalszego życia Kulig, ta decyzja jest naprawdę kluczowa. Biorąc pod uwagę jej rosnącą popularność i zainteresowanie amerykańskich agencji aktorskich utalentowaną polską aktorką, zapewnienie dziecku statusu obywatela USA to świetny pomysł.

Myślicie, że Stany Zjednoczone ukradną nam Joannę na dobre?

Ciężarna Joanna Kulig olśniła Hollywood! Polka błyszczała na prestiżowej gali wśród światowych gwiazd!

Ciężarna Joanna Kulig podkreśliła brzuszek obcisłą sukienką! Widać go jak na dłoni

Joanna Kulig spełnia wielki sen swojej mamy! Życzyła jej międzynarodowej kariery? „Od lat marzyła, by…”


Joanna Kulig – Nagrody Governors 2018

Joanna Kulig – Nagrody Governors 2018

Ciężarna Joanna Kulig na festiwalu w Los Angeles

Ciężarna Joanna Kulig na festiwalu w Los Angeles

Joanna Kulig na okładce francuskiego ELLE

Joanna Kulig na okładce francuskiego ELLE

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×