Joanna Kulig przerażona kulisami Hollywood. Co najbardziej rzuciło jej się w oczy?

Joanna Kulig Hollywood

Joanna Kulig Hollywood

Joanna Kulig o kulisach pracy w Hollywood

Joanna Kulig opowiedziała w rozmowie z Pawłem Pawlikowskim o kulisach pracy w Hollywood. Aktorka, która niedługo urodzi pierwsze dziecko, zdradziła co uderzyło ją najbardziej podczas bytności na amerykańskich salonach. Była mocno zaniepokojona szczególnie jedną rzeczą. Jaką?

Joanna Kulig żyje amerykańskim snem o czerwonych dywanach, sławie, dużych produkcjach i wielkich pieniądzach. Polka po występie w filmie Pawła Pawlikowskiego – Zimna Wojna walczy obecnie o trzy Oscary – stała się międzynarodowym fenomenem. Kilka tygodni temu wyjechała do Los Angeles by czekać tam na narodziny dziecka, nie spoczęła jednak na laurach. Promuje film i pojawia się na najważniejszych branżowych wydarzeniach. W rozmowie dla Vogue Polska, którą przeprowadził Pawlikowski, Kulig wyjawiła jednak, że praca w Hollywood nie jest tak cudowna jak mogłoby się wydawać.

(…) Zauważyłam, że ludzie mają w sobie dużo strachu. Makijażysta mnie maluje, widzę przerażenie w jego oczach, ale ma uśmiech przyklejony do twarzy. Uważa, by nie popełnić błędu, bo obawia się, że zostanie zwolniony i przyjdzie ktoś nowy na jego miejsce. Ostatnio w wywiadzie powiedziałam, że wszyscy tu mają uśmiechnięte twarze, a ja taki uśmiech ćwiczyłam do występów w filmowym Mazurku. Tak długo trenowałam, że w końcu wchodziłam do sali i cyk – od razu był

Biorąc pod uwagę prędkość, z jaką z gwiazdy można przemienić się w kompletnego pariasa w tym środowisku – czego doświadczył choćby Kevin Spacey, niegdyś adorowany, obecnie pogardzany – nic dziwnego, że atmosfera jest nerwowa.

Chcielibyście pracować w takim miejscu?

Oscary 2019: Joanna Kulig i „Zimna Wojna” coraz bliżej nominacji! Jakie szanse mają Polacy?

Steven Spielberg zachwycony Joanną Kulig! By zdobyć jej względy zaprosił ją do domu i zrobił coś niesamowitego

Joanna Kulig na okładce polskiego „Vogue”! Jest piękniejsza niż kiedykolwiek!


Joanna Kulig i Stefan Pawłowski w O mnie się nie martw

Joanna Kulig i Stefan Pawłowski w O mnie się nie martw

Joanna Kulig - Critics Choice Awards 2019

Joanna Kulig - Critics Choice Awards 2019

Weronika Rosati świętuje urodziny. Wśród gości m.in. Joanna Kulig

Weronika Rosati świętuje urodziny. Wśród gości m.in. Joanna Kulig

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×