Szukaj

Joanna Kulig przerażona kulisami Hollywood. Co najbardziej rzuciło jej się w oczy?

Joanna Kulig Hollywood

Joanna Kulig Hollywood

Joanna Kulig o kulisach pracy w Hollywood

Joanna Kulig opowiedziała w rozmowie z Pawłem Pawlikowskim o kulisach pracy w Hollywood. Aktorka, która niedługo urodzi pierwsze dziecko, zdradziła co uderzyło ją najbardziej podczas bytności na amerykańskich salonach. Była mocno zaniepokojona szczególnie jedną rzeczą. Jaką?

Joanna Kulig żyje amerykańskim snem o czerwonych dywanach, sławie, dużych produkcjach i wielkich pieniądzach. Polka po występie w filmie Pawła Pawlikowskiego – Zimna Wojna walczy obecnie o trzy Oscary – stała się międzynarodowym fenomenem. Kilka tygodni temu wyjechała do Los Angeles by czekać tam na narodziny dziecka, nie spoczęła jednak na laurach. Promuje film i pojawia się na najważniejszych branżowych wydarzeniach. W rozmowie dla Vogue Polska, którą przeprowadził Pawlikowski, Kulig wyjawiła jednak, że praca w Hollywood nie jest tak cudowna jak mogłoby się wydawać.

(…) Zauważyłam, że ludzie mają w sobie dużo strachu. Makijażysta mnie maluje, widzę przerażenie w jego oczach, ale ma uśmiech przyklejony do twarzy. Uważa, by nie popełnić błędu, bo obawia się, że zostanie zwolniony i przyjdzie ktoś nowy na jego miejsce. Ostatnio w wywiadzie powiedziałam, że wszyscy tu mają uśmiechnięte twarze, a ja taki uśmiech ćwiczyłam do występów w filmowym Mazurku. Tak długo trenowałam, że w końcu wchodziłam do sali i cyk – od razu był

Biorąc pod uwagę prędkość, z jaką z gwiazdy można przemienić się w kompletnego pariasa w tym środowisku – czego doświadczył choćby Kevin Spacey, niegdyś adorowany, obecnie pogardzany – nic dziwnego, że atmosfera jest nerwowa.

Chcielibyście pracować w takim miejscu?

Oscary 2019: Joanna Kulig i „Zimna Wojna” coraz bliżej nominacji! Jakie szanse mają Polacy?

Steven Spielberg zachwycony Joanną Kulig! By zdobyć jej względy zaprosił ją do domu i zrobił coś niesamowitego

Joanna Kulig na okładce polskiego „Vogue”! Jest piękniejsza niż kiedykolwiek!


Joanna Kulig i Stefan Pawłowski w O mnie się nie martw

Joanna Kulig i Stefan Pawłowski w O mnie się nie martw

Joanna Kulig - Critics Choice Awards 2019

Joanna Kulig - Critics Choice Awards 2019

Weronika Rosati świętuje urodziny. Wśród gości m.in. Joanna Kulig

Weronika Rosati świętuje urodziny. Wśród gości m.in. Joanna Kulig

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×