Szukaj

Joanna Kulig dopiero wróciła do kraju, a już ma ręce pełne roboty! Szykuje nową filmową perełkę!

Joanna Kulig

Joanna Kulig

Joanna Kulig w filmie Wojciecha Smarzowskiego

Joanna Kulig prowadzi rozmowy na temat roli w filmie Wojciecha Smarzowskiego. Gwiazda Zimnej Wojny od powrotu do Polski nie może opędzić się od propozycji. O czym będzie nowa produkcja kultowego reżysera?

Joanna Kulig wygrała bilet w jedną stronę do Hollywood. Choć Złote GlobyOscary 2019 były dla Polaków prawdziwym rozczarowaniem, Zimna Wojna zdobyła uznanie na całym świecie, a polska aktorka stała się fenomenem zeszłego roku. Film został bez statuetki, ale Kulig została zasypana propozycjami i kontraktami – nowa zagraniczna agencja, zagraniczny serial, imprezy z największymi sławami Hollywood… Innymi słowy, gwiazda przez kilka miesięcy żyła amerykańskim snem. Postanowiła jednak, że tęskni za domem i niespodziewanie wróciła do Polski. Tu też nie może narzekać na brak propozycji!

Jak się okazuje, trwają właśnie rozmowy na temat jej udziału w nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego. Nie będzie to jej debiut u tego kultowego reżysera. Joanna pojawiła się w Klerze, a teraz rozważa kolejną rolę u Wojciecha:

Są już po wstępnych rozmowach. Smarzowski potrzebuje dwóch milionów na zrobienie tego filmu. Wie, że jak Asia w nim zagra, łatwiej będzie mu znaleźć sponsorów – zdradza Super Express

Joanna miałaby pojawić się w kontynuacji Wesela.

Myślicie, że będzie kolejny hit?

Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie salony! Stylizacja prosta, ale bardzo efektowna!

Nie tylko Joanna Kulig, ale także Tomasz Kot ma szansę na międzynarodową popularność!

Joanna Kulig nagle kończy swoją bajkową przygodę z wielkim kinem w Hollywood! Aktorka rzuca karierę i wraca do Polski! Ma ku temu ważny powód!


Joanna Kulig - Orły 2019

Joanna Kulig - Orły 2019

Joanna Kulig na rozdaniu Oscarów 2019

Joanna Kulig na rozdaniu Oscarów 2019

Joanna Kulig – Oscary 2019

Joanna Kulig – Oscary 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×