Szukaj

Joanna Kulig na okładce polskiego „Vogue”! Jest piękniejsza niż kiedykolwiek!

Joanna Kulig na okładce Vogue Polska

Joanna Kulig na okładce Vogue Polska. Aktorka została gwiazdą najnowszego wydania magazynu. Jak wyglądała na sesji zdjęciowej? Internauci byli zachwyceni jej fenomenalnym zdjęciem. Co zdradziła w wywiadzie? Zobaczcie!

Joanna Kulig dzięki doskonałej roli w Zimnej Wojnie Pawła Pawlikowskiego zdobyła rozpoznawalność w Stanach Zjednoczonych. Właśnie dlatego regularnie pokazuje się na prestiżowych imprezach, brylując obok topowych aktorów, a także gości na łamach międzynarodowych czasopism. Także polska prasa o niej nie zapomniała.

Kulig jest bowiem bohaterką najnowszej okładki magazynu Vogue Polska. Na czołowej stronie magazynu pojawia się na czarno-białej portretowej fotografii, na której uwagę przyciąga spojrzenie aktorki utkwione w dal.

Zdjęcie niemal od razu wywołało zamieszanie, czego dowodem mogą być liczne komentarze pojawiające się na oficjalnym profilu magazynu:

  • Lubię sam fakt ze na okładce jest piękna Joanna
  • W końcu coś od czego oczu nie mogę oderwać
  • Ależ piękna! Uwielbiam portrety na okładkach
  • Genialna okładka, Joasia jak Monica Vitti i modelki z lat 90.
  • Zjawiskowa okładka! Czwartku, nie mogę się ciebie doczekać

Kulig udzieliła także wywiadu. Opowiedziała między innymi o kulisach życia w Stanach Zjednoczonych:

Los Angeles jest jak scenografia. Fajnie wygląda na filmach, ale na żywo? Domy są kartonowe. Gdy zostaję sama, boję się, że ktoś uderzy raz pięścią w nasze drzwi i je rozwali. Brakuje mi cegły – przyznała aktorka.

Podkreśliła także, że za granicą brakuje jej najbliższych. Nie ukrywa jednak, że wyjazd pomógł jej spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy:

Cieszę się, że tu jestem. To skok na głęboką wodę, ale na pewno nauczę się wielu nowych rzeczy. Tu pracując w filmie, dostajesz wszystko, czego potrzebujesz. O wiele rzeczy nie musisz troszczyć się sam – skwitowała

Całą rozmowę będzie można przeczytać w najnowszym numerze. Kupice go?

Joanna Kulig w amerykańskim serialu! Mamy pierwszy zwiastun produkcji z udziałem Polki [WIDEO]

Joanna Kulig z ogromnym ciążowym brzuszkiem bryluje na gali Critics Choice Awards 2019! Postawiła na minimalizm i zdeklasowała inne gwiazdy

Piersi Joanny Kulig na tapecie. Wszystko przez jej spektakularną kreację

 

 


50481251_225020995044826_5850537776960986375_nJoanna Kulig – amerykański Vogue

Joanna Kulig – amerykański Vogue

Joanna Kulig sesja dla

Joanna Kulig sesja dla "W magazine"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×