Szukaj

Hollywoodzka metamorfoza Joanny Kulig wbija w fotel! Czeszą ją i malują styliści największych światowych gwiazd! Mamy zdjęcia

Joanna Kulig w Hollywood metamorfoza zdjęcia

Joanna Kulig w Hollywood metamorfoza zdjęcia

Kto maluje i czesze Joannę Kulig w Hollywood?

Metamorfoza Joanny Kulig w Hollywood. Polska aktorka zmieniła wizerunek pod okiem stylistów pracujących z największymi światowymi gwiazdami, takimi jak Madonna, Mariah Carey czy Britney Spears. Kto maluje i czesze gwiazdę Zimnej wojny? Kim są Andy Lecompte i Jo Baker? Sprawdziliśmy.

Joanna Kulig w ciągu kilku miesięcy wyrosła na wielką gwiazdę światowego show-biznesu. Polka coraz śmielej poczyna sobie w zagranicznych mediach – bryluje na czerwonych dywanach podczas największych wydarzeń kulturalnych, spotyka się z topowymi gwiazdami, pozuje dla najpoczytniejszych pism, a o jej wizerunek dbają najlepsi styliści w Hollywood.

Wiemy już, że za fryzury Kulig odpowiada stylista fryzur Miley Cyrus czy samej Madonny Andy Lecompte. To jednak niejedyna osoba tak blisko związana z najmocniejszymi nazwiskami najpotężniejszej branży rozrywkowej na świecie. Okazuje się, że także makijażystka Joanny to postać, przed którą na baczność stoi nie tylko cała branża mody, ale też czołowe gwiazdy.

Jonna Baker, znana w internecie jako Miss Jo Baker, jest autorką wszystkich ostatnich spektakularnych makijaży Kulig, w których aktorka zaprezentowała się podczas największych gal za oceanem. Amerykańska wizażystka na swoim Instagramie zdążyła już opublikować kilka zdjęć z garderoby z polską aktorką w roli głównej, rekomendując przy tym kosmetyki, dzięki którym udało się jej uzyskać odpowiedni efekt.

Dodajmy, że Jo Baker na co dzień pracuje m.in. z: Paris Hilton, Britney Spears, Paris Jackson, Mariah Carey i Sharon Stone.

Za dobór kreacji Joanny odpowiada z kolei Jean Ann Williams – stylistka m.in. Noami Watts.

Jak oceniacie hollywoodzką metamorfozę Joanny Kulig?

Joanna Kulig z dużym ciążowym brzuszkiem na after party po Złotych Globach 2019! Wyglądała lepiej niż amerykańskie diwy!

Przepiękna ciężarna Joanna Kulig królowała na BAFTA Tea Party w Los Angeles! W tej sukience Polka wyglądała jak nastolatka!

Topowe gwiazdy Hollywood w najważniejszej sesji roku, a wśród nich Joanna Kulig! Ogromny sukces Polki!


Makijażystka Joanny Kulig maluje topowe gwiazdy

Makijażystka Joanny Kulig maluje topowe gwiazdy

Fryzura Joanny Kulig w Hollywood

Fryzura Joanny Kulig w Hollywood

Fryzura Joanny Kulig w Hollywood

Fryzura Joanny Kulig w Hollywood

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×