Joanna Krupa uczciła pamięć synka Magdy Stępień. Piękny gest jej koleżanki z „Top Model” sprawia, że aż serce się kraje

Joanna Krupa, Magda Stępień, Oliwier Rzeźniczak

Joanna Krupa, Magda Stępień, Oliwier Rzeźniczak

Joanna Krupa pożegnała syna Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień. Jej słowa sprawiają, że łzy same cisną się do oczu. Krupa i Stępień znają się od lat. 

Jakub Rzeźniczak Magda Stępień przeżyli tragedię. Kilka dni temu zmarł ich roczny syn, Oliwier. Chłopiec cierpiał na złośliwy nowotwór wątroby. Choroba była tak silna, że nie pomogła mu nawet terapia w specjalistycznej klinice w Izraelu. Rodzice poinformowali o jego śmierci w identycznie brzmiącym oświadczeniu, które zamieścili w sieci.

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą sie pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy – przekazali.

Śmierć Oliwiera wywołała poruszenie ludzi z branży. Wśród osób, które bardzo to przeżyły, znalazła się Joanna Krupa, która poznała Magdę w Top Model.

Joanna Krupa pożegnała małego Oliwiera

Polsko-amerykańska modelka zna mamę Oliwiera od 2015 roku, czyli od chwili, gdy Magda zgłosiła się do programu, w którym pracuje ona jako jurorka. W rozmowie z portalem Wirtualna Polska Gwiazdy 43-latka nie kryła żalu.

Nie wyobrażam sobie, co Magda teraz musi czuć po tak ogromnej stracie. Jako matka nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jaki to ból. Jestem z nią teraz całym sercem – powiedziała.

Asie nie jest jedyną znajomą Magdy, na którą może ona teraz liczyć. Wparcie dla niej zadeklarowała też Karolina Pisarek. Modelka powiedziała Jastrząb Post:

Przesyłam mnóstwo mocy, miłości. Mam nadzieję, że przez to przejdzie. Ciężka sytuacja, więc po prostu wysyłam mnóstwo miłości Magdzie. To jest na pewno niewyobrażalny ból i strata. Nikomu się tego nie życzy.

Pełna rozmowa z nią do odsłuchania poniżej.


Joanna Krupa w grzywce

Joanna Krupa w grzywce

Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień

Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień

Joanna Krupa na planie castingu do Top Model 11

Joanna Krupa na planie castingu do Top Model 11

Komentarze

  • Gośćgoscik pisze:

    Bardzo mi przykro z powodu śmierci małego Oliwiarka mimo że za bardzo nie śledziłam ich losu to jednak bardzo ale to bardzo im współczuję sama jestem matka i bardzo dobrze i h rozumiem brak mi słów na ich smutek i ból całym sercem jestem z nimi modlę się o spokój dla nich i wieczny spokój dla syna Pokój Jego Duszy

  • Gość pisze:

    Współczuje rodzicom straty ich dziecka.Życze dużo siły aby przetrwać ten ciężki czas.

  • Gość pisze:

    trochę brakuje kondolencji ze strony top model czy jurorów i brakowało od nich wsparcia zbiórki choć może się mylę i nie wiem wszystkiego

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×