Szukaj

Joanna Krupa i Asha słodko przytulone na najnowszym zdjęciu: „Nie da się opisać tego uczucia!”

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa opublikowała najsłodsze zdjęcie z Ashą, jakie do tej pory widzieliśmy. Można je określić tylko jednym słowem: MIŁOŚĆ. Piękna fotografia zachwyciła internautów.

Joanna Krupa idealnie odnalazła się jako mama malutkiej Ashy. Dziewczynka skradła serca internautów już od pierwszych dni życia, bo jej mama i zakochany w córeczce po uszy tata, Douglas Nunes, publikują wszystkie najważniejsze momenty jej życia w social mediach. Są słodkie zdjęcia i wideo.

Modelka kwarantannę spędza w swoim domu z Los Angeles. Czas dzieli z najbliższymi i czworonożnymi przyjaciółmi, miłością do nich już zaraziła swoją córeczkę. Ten czas wyjątkowo sprzyja rozwijaniu i zacieśnianiu relacji w rodzinie, więc z domu Krupy w Los Angeles płyną posty zawsze opatrzone pięknymi fotkami.

Asha staje się powoli małą gwiazdą Instagrama. Jest taka słodka, że wcale nie jest to czymś zaskakującym, a każda publikacja z nią w roli głównej podbija serca internautów.

Joanna Krupa i Asha w objęciach

Dzisiejsza fotografia należy do tych najpiękniejszych. Modelka w domowym wydaniu, ze stopami swobodnie wysuniętymi z butów, wtulona w córeczkę siedzi na krawężniku, towarzyszy im nieodłączny Winston, który pilnuje swojej malutkiej siostrzyczki na każdym kroku. To on, jako jedyny z czworonogów Joanny najczęściej pojawia się w kadrze. Przy nim Asha może się czuć naprawdę bezpieczna.

Córeczka gwiazdy wpatruje się w obiektyw i trzeba przyznać, że jest przesłodka, a kamera najwyraźniej ją bardzo lubi.

Nie ma takich słów, które mogłyby opisać to uczucie – napisała modelka.

Internauci po raz kolejny zakochali się w niewinnym spojrzeniu Ashy. Widać także, że Joanna Krupa najwyraźniej znajduje ukojenie, wtulając się w córeczkę. To zdjęcie można opisać jednym słowem: miłość.

Zobacz także: Tym Joanna Krupa się nie chwaliła. Dawid Woliński zdradził sekrety macierzyństwa gwiazdy [WIDEO]


Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie z Ashą

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie z Ashą

Joanna Krupa i Asha składają życzenia mamom

Joanna Krupa i Asha składają życzenia mamom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×