Szukaj

Joanna Krupa i Asha na selfie o poranku. Tylko zobaczcie tę słodką fryzurkę i gwiazdorski uśmiech

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa jest w Polsce, żeby kręcić kolejny sezon programu Top Model. Jednak na jej Instagramie nie zabrakło nowego zdjęcia z Ashą. Zobaczcie ten gwiazdorski uśmiech.

Choć połączenia lotnicze nie wróciły jeszcze do częstotliwości sprzed pandemii, a obywatele USA mogą mieć problem z przedostaniem się na terytorium Unii Europejskiej, to Joanna Krupa wykorzystała swój polski paszport i przyleciała do Polski, żeby wziąć udział w nagraniach do kolejnej edycji Top Model.

Podczas podróży nie omieszkała wystosować apelu do internautów, żeby nie przestawali nosić masek ochronnych.

To wstyd, że podczas gdy w większości krajów Europy udało się zahamować rozwój wirusa, w USA liczba zakażeń ciągle rośnie. Przestrzeganie zasad i szacunek do innych nic nie kosztują, a być może dzięki temu uda się nam zapanować na epidemią prędzej niż później! – napisała między innymi Joanna.

View this post on Instagram

The new normal . It saddens me to see the cases in the USA are surging . People not taking this covid19 seriously which is effecting the lives of others that are following the social distancing rules and wearing masks . It’s an embarrassment that the USA can’t contain this situation when most European countries are reopening and have this somewhat under control. It doesn’t take much to follow the rules and be respectful of others. People need to stop being selfish and maybe this could be under control sooner than later. Also our leaders need to do a better job of slapping a big fine on people that don’t follow the rules so businesses can reopen and people can start working and being able to provide for their families. The selfish people will cause this to last much longer than needed in the USA! If these bozos would get $10,000 fines I am sure they would follow the rules !

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Modelka jest już w Polsce, czym także pochwaliła się w sieci.

Jednak najważniejsze zdjęcie, na które czekali fani Joanny, pojawiło się dzisiaj.

Joanna Krupa i Asha na nowym zdjęciu

Joanna Krupa jest szczęśliwą mamą małej Ashy. Duma ją rozpiera, więc jej córeczka staje się powoli gwiazda internetu, bo modelka pokazuje w sieci najważniejsze momenty z życia dziewczynki. Obserwowaliśmy jej pierwszą kąpiel w basenie, posiłek, a także to, jak świetnie bawi się z psiakami.

Malutka jest niezwykle urocza, więc fani Krupy z utęsknieniem czekają na każde nowe zdjęcie Ashy. Dzisiaj możemy podziwiać modelkę z córeczką na porannym selfie. Mimo tego, że Joanna jest bardzo zapracowana, to niewątpliwie jej świat się przewartościował po narodzinach dziecka i teraz to ono jest jej priorytetem.

Na fotografii widać, że Asha już nie rozstaje się z fryzurą i dumnie nosi śliczną kitkę na czubku głowy. Ale zobaczcie tylko na ten gwiazdorski uśmiech. Malutka kradnie show.

View this post on Instagram

Mamas little sunshine ????

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Zdjęciami Ashy niezmiennie zachwyceni są internauci. Pod adresem pięknej mamy i jej córeczki płynie fala komplementów.


Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa w samolocie do Polski

Joanna Krupa w samolocie do Polski

Joanna Krupa i Marcin Tyszka na planie Top Model

Joanna Krupa i Marcin Tyszka na planie Top Model

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×