U Joanny Krupy zaspy do połowy okna. Rodzinne zdjęcia z szaleństw w śniegu robią furorę wśród fanów

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa i jej rodzina rozkoszują się zimową aurą. Zdjęciami z szaleństw na śniegu i czasu z najbliższymi pokazała na Instagramie. Internauci zachwyceni.

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes stworzyli piękną rodzinę. Przypadkowe spotkanie na spacerze z psami zmieniło ich życie. Zbudowali trwały związek, a owocem ich miłości jest słodka Asha. Dziewczynka podbiła serca internautów, którzy obserwują na profilach społecznościowych jej rodziców, jak pięknie się rozwija.

Modelka nie ukrywa swojego życia prywatnego i chętnie wpuszcza fanów do domu. Pokazuje jak mieszka, jak spędza czas, a także swoje pieski, których ma całe stadko. Nie zaniedbała także kariery zawodowej. Możemy podziwiać ją jak błyszczy podczas projektów, których się podejmuje. Mamy pełen przekrój jej życia na Instagramie.

Wiadomo także, że Joanna Krupa i jej mąż marzą, żeby w najbliższym czasie Asha miała rodzeństwo.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – powiedziała modelka w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Póki co rozkoszują się wspólnym czasem. Właśnie cieszą się wizytą mamy Joanny. Babcia ma okazję, żeby nacieszyć się wnuczką. Pani Jolanta wymyśla niesamowite atrakcje, do czego nie potrzebuje żadnych zabawek. Fani gwiazdy nie ukrywali, że wideo, które zobaczyli, wywołało uśmiech na ich twarzach i nie szczędzą komplementów ślicznej dziewczynce, jak i pomysłowej mamie Krupy.

Joanna Krupa z rodzinę na śniegu

W sobotę na profilu Joanny Krupy pojawiło się więcej zdjęć z babcią. Modelka udokumentowała wspólny czas i zabawy na śniegu, którego jest u niej sporo – na wideo widać, że zwiało aż do połowy okien.

Możemy podziwiać rodzinę podczas spaceru, ale także relaksu w domowym zaciszu. Widać, że bliskich łączą ciepłe relacje. Asha ma szansę dorastać w atmosferze pełnej miłości.


Joanna Krupa z rodziną

Joanna Krupa z rodziną

Joanna Krupa z rodziną

Joanna Krupa z rodziną

Joanna Krupa z rodziną

Joanna Krupa z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×