Szukaj

Joanna krupa zachwyca się… Kingą Rusin: „Mój idol and hero”

Kinga Rusin i Joanna Krupa - nowa przyjaźń

Joanna Krupa zachwyca się Kingą Rusin

Joanna Krupa już niejednokrotnie w wywiadach wspominała, że od dziecka miała wysoki poziom wrażliwości na krzywdę jaka dzieje się zwierzętom i na nieposzanowanie przez ludzi natury. Dlatego teraz, gdy stała się kobietą sukcesu, która może wpływać na otoczenie i opinię publiczną, to bardzo chętnie wykorzystuje swoją pozycję.

Obok prowadzącej Top model, do różnych akcji na rzecz praw zwierząt i ochrony przyrody chętnie przyłącza się dziennikarka TVN, Kinga Rusin, która opublikowała niedawno zdjęcie na Instagramie wspierające akcję #jestemzłosiem. 

Nieważne gdzie jestem zawsze #jestemzłosiem Kochani, już w tym tygodniu zapadnie wyrok śmierci na polskie łosie! Zacznie się je zabijać już od 10. listopada! Majestatyczne samce łosia, samice w ciąży czy młode łoszaki za chwilę zginą od strzałów myśliwych, bo zabijać pozwoli im ministerstwo środowiska! Łosie zginą dla trofeów i dziczyzny. To będzie rzeź. Możemy, a nawet musimy się temu sprzeciwić zanim będzie za późno – czytamy apel Rusin pod opublikowanym zdjęciem.

Zaangażowanie Kingi spodobało się Joasi Krupie, która czym prędzej udostępniła zdjęcie dziennikarki na swoim profilu. W opisie nie brakowało zachwytów nad prowadzącą Agent-Gwiazdy.

Moj Idol and hero @kingarusin ! I love you! Jesteś niesamowita ! Jestem z tobą i cię wspieram! To nie jest żadna duma wychować dziecko na mordercę niewinnych i bezbronnych zwierząt i natury! – czytamy.

Nie od dziś wiadomo, że Joanna i Kinga darzą się wielką sympatią, może to początek wielkie show-biznesowej przyjaźni?

Zobacz: Rozstanie Joanny Krupy z jej menadżerką Małgorzatą Leitner może skończyć się w sądzie! Sprawa jest poważna!

https://jastrzabpost.pl/newsy/joanna-krupa-szaleje-w-meksyku-wyglada-jak-olivia-newton-john_588985.html

Zobacz: Szykuje się wielka sądowa batalia? Była menadżerka oskarża Joannę Krupę: “Jest mi winna pieniądze!”. Chodzi o ogromne kwoty


Kinga Rusin wspiera akcję #jestemzłosiem

Kinga Rusin wspiera akcję #jestemzłosiem

Joanna Krupa jak Olivia Newton-John

Joanna Krupa jak Olivia Newton-John

Joanna Krupa w stroju na Halloween 2017

Joanna Krupa w stroju na Halloween 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×