Joanna Krupa po rozboju, którego ofiarą padła, ostrzega fanów: „Taka sytuacja może się zdarzyć tobie”. Ze szczegółami opowiedziała, co ją spotkało

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Wczoraj sieć obiegło wideo, na którym zarejestrowano napaść na Joannę Krupę. Nieznany sprawca uderzył ją w twarz, po czym zerwał z niej sweter i zbiegł. Modelka w końcu przerwała milczenie. Wyjawiła szczegóły sytuacji. 

Joanna Krupa wczoraj zamieściła na Instagramie rozrywający serc film. Przedstawiał on scenę napadu na modelkę. Nieznany sprawca podszedł do niej na środku ulicy, uderzył ją w twarz, powalił na ziemię i okradł, ściągajac z niej sweter. Ku zdziwieniu internautów, żaden ze świadków zdarzenia nie interweniował i nie stanął w obronie pobitej kobiety.

Nic mi nie jest i jutro będę mówić więcej o tym incydencie – napisała Krupa.

Justyna Bulińska, menadżerka Krupy, zapewniła, że z jej przyjaciółką jest „ok”.

Nic nie mówiłyśmy o ostatnim zdarzeniu… Joanna Krupa teraz jest ok – przekazała w sieci.

Asia – zgodnie z obietnicą – zdradziła dziś więcej informacji.

Joanna Krupa o szczegółach napaści

Zamieściła obszerne oświadczenie, zdradzając, że dołączyła do akcji organizacji prozwierzęcej PETA (People for the Ethical Treatment of Animals, czyli Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt – przyp. red. Jastrząb Post), protestującej przeciwko męczeniu owiec.

Prawda jest taka, że staję w obronie owiec, które są bite, aby pozyskać wełnę. Dziękuję za miłe wiadomości i tym, którzy pisali do mnie, aby upewnić się, że wszystko w porządku. Przepraszam, jeśli kogoś zaniepokoiłam, ale taka jest dzisiejsza rzeczywistość i każdemu może się to przytrafić. Dołączyłam do PETA, aby dokładnie pokazać, jak wygląda życie owiec w przemyśle wełnianym. Są bite, deptane, okaleczane i zabijane, a to musi się teraz skończyć. Nikt nie zasługuje na to brutalne traktowanie – ani ja, ani ty, ani zwierzęta – zaczęła oświadczenie.

Dodała, że scena z napaścią na nią została nagrana na potrzeby kampanii:

Kochani bardzo Wam dziękuje za troskę i zainteresowanie, przy okazji bardzo Was przepraszam, bo wiem jak wiele z Was martwiło się o mnie. To efekt mojej nowej kampanii z Peta. Niestety takie sytuacje dzieją się na co dzień, „przechodzimy obok” cierpienia tych którzy są bezbronni, tu chodzi o zwierzęta, ale to GŁOS o pomoc również dla nas! Pomagajmy sobie nawzajem, nie ignorujmy cierpienia ludzi i zwierząt, REAGUJMY! Taka sytuacja może wydarzyć się mi, Tobie i Twoim najbliższym!

Na koniec zwróciła się z apelem do odbiorców komunikatu:

Czy chcesz by im nikt nie pomógł? Kochani, małe gesty i małe rzeczy robią z nas wielkimi, nie zapominajmy o tym każdego dnia, nie róbmy sobie krzywdy, a róbmy dobre uczynki! Jeszcze raz DZIĘKUJE WAM, za troskę, troszczymy się o siebie nawzajem!

Do pisemnego oświadczenia dołączyła brutalne wideo, na którym widać, w jak sadystyczny sposób są traktowane zwierzęta hodowlane. Film tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Co myślicie o takiej formie promocji praw zwierząt?


Joanna Krupa padła ofiarą napaści?

Joanna Krupa padła ofiarą napaści?

Joanna Krupa padła ofiarą napaści?

Joanna Krupa padła ofiarą napaści?

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×